Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni az érzéseket?

Figyelt kérdés

Ami inkább érdekelne a témában, hogy honnan lehet tudni, hogy valaki tényleg szerelmes vagy csak krónikus f.aszhiánya van?



Most is van egy srác aki nagyon tetszik nekem, szerintem úgy is viselkedek mint aki szerelmes(pl volt olyan eset, hogy csináltam volna a dolgom a tőlem megszokott profizmussal, de amikor ott volt, akkor azt se tudtam mit is csináljak előbb és be is szólt emiatt, hogy biztos azért van mert ő is ott van).


Voltak egyéjszakás kalandjaim is, ami után meg nem is érdekelt a srác. Most egy pár hete meg megint azt érzem, hogy elborít a rózsaszín köd és a föld felett járok méterekkel...


A héten volt 2 randim is(a fiúkkal csak beszélgettem, nem volt semmi), de az egyiknél éreztem valamit, de közel sem azt mint annál, akiért oda meg vissza vagyok.


2013. nov. 14. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Rakd őket ABC sorrendbe.
2013. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!