Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfojtani az érzéseket/vonzalmat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel hetente többször találkozok, és nagyon vonz mindene, ha hangja, külseje, kisugárzása... Nem vagyok szerelmes, de vannak bizonyos érzelmeim felé.

Mit tegyek, hogy ezek megszűnjenek? Próbálkozni nem szeretnék, mert semmi esélyem nem lenne.


2013. szept. 25. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne dōntsd el helyette,hogy lenne-e esélyed nála !
2013. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne fuss vele össze sürün ha ez nem megy akkor ne figyelj rá foglald el vagy foglalkozz mással .. és idővel elmulik
2013. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokszor leírtam már, de akkor leírom megint.

Vannak érzések amiket nem mi irányítunk.

Amiket nem lehet csak úgy felerősíteni, amiket nem lehet csak úgy legyengíteni, amiket nem lehet csak úgy ELNYOMNI.

Én a vonzalom érzését is ide sorolnám.

2013. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

sehogy, lehet hogy nem vétlenül nem tudod elfelejteni.


én ismerek egy csajt eddig max 4 találkozunk kb 1 év alatt, amiből 2x én hívtam el, de valamit én is érzek iránta de nemtudom eldönteni hogy mit, pedig már 23 vagyok.


mi a csaj keresztneve kezdőbetűje kérdező? Csak nem-e egyet ismerünk!? XD

2013. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egy helyen tanulunk, szóval nehéz. Rengeteg fiú barátja van, és már legalább egy éve egyedülálló, szóval nagyon válogatós. Meg amúgy sem az én súlycsoportom, átvitt értelemben.
2013. szept. 25. 23:18
 6/14 A kérdező kommentje:
L.
2013. szept. 25. 23:18
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor nem egyet ismerünk, én ilyen ismerősöm első betűje E. :)
2013. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sok sikert vele! :)
2013. szept. 25. 23:20
 9/14 anonim ***** válasza:
nem akar kapcsolatot senkivel, meg majdnem 10évvel fiatalabb ami spec engem nem zavarna, mert elég nőies, de azért köszi a biztatást :)
2013. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem fogod tudni elfojtani.
2013. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!