Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytársal csókolóztam, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársal csókolóztam, jó döntés volt?

Figyelt kérdés
Van egy lány azt osztályba aki nagyon tetszik..ugymond ''haverok''vagyunk..minap 6.óra után mi ketten maradtunk bent az osztályba..többiek hazamentek..felhoztam pár témát,röhögtünk,nevettünk meg ilyenek,és leültünk az egyik padba,beszélgettünk..ő éppen nézett ki az ablakon én meg mondtam neki hogy ''XY '' ő oda figyelt,én meg egy hirtelen mozdulattal lesmároltam*.* hihetetlen jó érzés volt:) szerintetek jó döntést hoztam? amugy 14/F

2013. nov. 14. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi volt utána? több infót, mivel az dönti el, hogy jól tetted-e, viszonozta, mit mondott, folytasd :D
2013. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni én azt mondom! Én sem bántam meg még egy józan cselekedetemet ilyen téren, a részeg üzemmód az már más... :D
2013. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

ööö..kb 5-7 percig csókolóztunk..közbe ölelkeztünk is..lehet perverz vagyok de félig meddig felraktam a padra,mármint ő rajta ült én meg álltam..a lábamon:D

azt mondta hogy nagyon jól érezte magát és szeretne még ilyet,én is..aztmondta még hogy lehet hogy lehetne több is csóknál:)

2013. nov. 14. 23:27
 4/11 anonim ***** válasza:

1.

Akkor meg miért írsz ki ilyen marhaságokat kérdésnek? Hajrá :D (Amúgy meg perverz? Egyszer volt egy csaj osztálytársam aki megölelt, nekem meg fölállt, szerinted én mit gondoltam akkor? Senki se szent :DD)

2013. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azigen:DDD nekem csak egy minimálisan állt fel,nem azért mert rossz csaj,hanem ilyentől még nem áll a cerka:D
2013. nov. 14. 23:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy tök vad volt,mert volt amikor a padon ült,volt amikor a kettő lábával a derekam köré csimpaszkodott én meg közbe sétáltam:D (nem annyira vad,sőt egyátalán nem:D)
2013. nov. 14. 23:36
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Again

Jól megy, biztos h nem véletlen csinálta. Nopara

2013. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De szerintetek ennek lehet még valami jövője?
2013. nov. 15. 14:33
 9/11 anonim válasza:
irigyellek titeket:( bár én osztálytárssal nem kezdenék ki..
2013. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem se volt tervbe véve,de csak ugy spontán jött,és egyikünk se tudja hogy most milegyen:)
2013. nov. 15. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!