Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem lefeküdni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leila93 kérdése:

Nem akar velem lefeküdni a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2,5 éve együtt vagyunk, de szex még nem volt.Nagyon szeretem, mindenben támogatjuk egymást, igazi lelki társ, de a szex terén nem hajlandó lépni.Az első évfordulónk előtt mondta hogy majd akkor,vacsora, minden,de az egészből nem lett semmi.Gondoltam jó,várok,stresszes az egyetem,rossz napja van.Volt olyan is hogy óvszert vettem neki ajándékba hátha,de a mai napig ott áll bontatlanul.Amikor kezdeményeztem egy ponton mindig eltolt magától.Ha rákérdezek hogy mi a baja,azt mondja semmi,ő is akarja.Mára belefáradtam a kezdeményezésbe, egy ideig az önbecsülésem is a parlagon hevert.Sokan csinos nőnek tartanak, nem hiszem hogy a külsőm miatt nem.Megcsalásra nem utal semmi.Mit csináljak? Nem akarom hogy tönkre menjen a kapcsolatunk./20 éves lány,23 éves pasi/
2013. nov. 15. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Mikor esti merevedése van, támadj rá. :D
2013. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

De minek erőlteted? Ha nem akarja akkor hagyd békén.

Majd ha akarja szól......

2013. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Aszexuális, vagy impotens, vagy meleg?

Nem tudom elképzelni, hogy egy egészséges férfi miért ne akarna szeretkezni a barátnőjével, hacsak nincsen valami ilyen gondja.

2013. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 legly ***** válasza:
19%

2. válaszolónak igazat adok!

ha meg annyira szex hiányod van, írj egy üzit...


Üdvözlettel

Legly

2013. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami komoly baj lehet a sráccal. Így halálra van ítélve a kapcsolat...
2013. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na még ilyet se hallottam... Merevedése szokott lenni? Masztizni szokott? Csak hogy egyáltalán működik e. Másképp kényeztet téged? Vagy csak nagyon vallálos?
2013. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Beteg a srac. Elvakult vallasos lehet...vagy kamu a kerdes...
2013. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neki kéne elmondani.

Valami tuti nem stimmel, akár valamilyen pszichés probléma is állhat mögötte.

2013. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Este vegyél fel egy szexi ruhát és támadd le. Fújd nagyra a száddal és ha ezután sem csinál semmit akkor tényleg valami nagy gáz van. Lehet, hogy gyerekkori trauma okozza vagy kisebbség komplexus, impotencia, látens homoszexuális, ki tudja sok minden lehet.
2013. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tevetke ***** válasza:
100%

Hát azért egy 23 éves pasi és 2,5 év alatt nem akart szexelni, adhat okot aggodalomra. Persze nem megcsalásra gondolok, hanem valami miatt nem meri szerintem.

Pettingelni szoktatok? Ő szűz még? Ha igen, akkor lehet, hogy stresszeli hogy esetleg nem tud helytállni az ágyban. Ha esetleg már nem szűz, akkor ugyanez lehetséges rossz tapasztalat(ok) miatt. Lehet van valami szervi, lelki gondja, amiről nem mer beszélni, szégyelli. Viszont az is lehet, hogy egyszerűen nem kívánja. Írtad, hogy igazi lelki társ, lehet, hogy aszexuális és teljesen jól megvan szex nélkül.

Mindenképp próbálj meg vele beszélni erről, de ne erőszakosan, csak mond meg, hogy ettől úgy érzed, hogy veled van esetleg gondja. Szóval a "miért"-et kellene tisztázni, utána jöhetnek az esetleges megoldások.

2013. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!