Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet van annak igazságalapka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet van annak igazságalapka, hogy eddig a duci nők adtak igazi önzetlen szeretetet?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani akarok, mert biztos van kivétel, de én eddig csak a duciktól kaptam őszinte igaz önzetlen szeretet. Volt táncos meg modell, nagyon csinos barátnőm, de mindegyiknél éreztem hogy ő a NŐ, örüljek neki, hogy ILYEN nővel lehetek, és önző volt, én vagyok az ő pasija hozzáállása volt stb stb.
2013. nov. 15. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én idáig még csak olyan duci nőkkel találkoztam akik rohadt bunkók,meg segg hülyék.
2013. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Tudják, hogy a belsejükkel tudnak megfogni, mert ducik. De ettől még nem lesznek szeretet teljesebbek.
2013. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A hús és a szellem nincs összeköttetésben.

Vagyis nincs összefüggés, hogy hogy néz ki, és milyen a lelke.

2013. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán mert olyan karcsú nőkkel hozott eddig össze a sors, akik beképzeltek voltak.
2013. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3.

Valóban van egy alapszemélyiség. De a környezetei hatások igenis befolyásolják a személyiségünket. Pl.: Ha túl sok pozitív visszajelzést fog kapni valaki, akkor nőni fog az önbizalma, és könnyen egészségtelen mértékre fog fejlődni, ami beképzeltséget és önzőséget fog eredményezni, hogy én igenis jó nő vagyok oda vannak értem a pasik, örüljél hogy velem lehetsz!

2013. nov. 15. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint.

Szerintem a személyiség ha erős, akkor csak tovább erősödik, ha gyenge, akkor tovább gyengül.

Meg aztán ha úgy döntesz, hogy nem érdekel mások véleménye, akkor nincs ilyen gondod.

Én pasi vagyok, kicsit nehezebb a kelleténél, és még csak nem is jóképű(a többség szerint).

De nem zavar, mert van egyéniségem, és akaratom, és gondolataim.

2013. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon kevés embernek "erős" a személyisége :( kevés az egyéniség
2013. nov. 15. 16:45
 8/13 A kérdező kommentje:
sajnos :(
2013. nov. 15. 16:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs igazságalapja. Így hozta a sors, de a kinézet nem függ össze a személyiséggel.
2013. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.


Vannak csinos vékony lányok akik kedvesek rendesek

Vannak duci nők kedvesek rendesek

Vannak csinos vékony lányok akik bunkók, beképzeltek

Vannak duci nők akik bunkók beképzeltek.


Attól függ kivel hoz össze a sors. Nincs összefüggés kifejezetten a külső, és a belső között. Csak így alakult nálad...


A férjem is így járt. Évekig tetszett neki egy lány mert jó fel volt, meg szép, de a személyiségétől a falat kaparta.... nem is hívta randira soha.


Én max átlagos arcú duci nő vagyok, és a férjem odáig van értem, mert olyan a személyiségem, és így vonzódik is hozzám fizikailag. Na meg sose érdekelte mások véleménye.


De én ettől még nem leszek beképzelt, és nem viselkedem úgy, illetve nem élek vissza vele, hogy szeret. Mert azért mert ő szexinek tart, én még nem érzem annak magam, és ezért nincs hatással a nem létező önbizalmamra:)


Annyi a lényeg, hogy pont rosszul fogtad ki. De nincs összefüggés:)


27/N

2013. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!