Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan fontos az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos az emberek nagy részének a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

"Azért, mert az ember társas lény." Megelőlegeztem ezt a közhelyet nektek, szóval ezt már le sem kell írnotok.


Fiatalabbként én is azt hittem, hogy 30 éves korom körül lesz egy szép feleségem és egy családom.

Mára viszont ez a tervem befuccsolt, meguntam az egész párkeresést. Ehhez hozzátesz egy jókora lapáttal az is, amit tapasztalok a környezetemben és olvasok a neten.

Elég ide jönni. Naponta 100 kérdés azzal kapcsolatban, hogy milyen rossz a párkapcsolatuk.

Őszintén: kinek hiányzik ez? A veszekedések, a megcsalások, a féltékenykedés, a szexmegvonás, az agresszív férfiak miatti rettegés, a kizsákmányoló nők általi tönkremenés...

A szinglik azt hiszik, hogy mennyire magányosak és rossz az életük. Én meg merem kockáztatni, hogy jóval több a boldog egyedülálló, mint a párkapcsolatával elégedett ember.


2013. nov. 15. 17:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Kívánom, hogy talád meg a társad és vállaljatok gyereket(gyerekeket) és akkor többé nem lesz ilyen kérdésed, hogy miért fontos a párkapcsolat és a család.
2013. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ha nincs barátnőd. Elég buta gondolkodásod van. Utód nélkül maradsz, a te bajod...
2013. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nehéz rendes társat találni manapság...mindkét nemnek. Nem görcsölök rá. Ha találok olyat, akit megszeretek és normális is lesz, akkor miért ne, de ha nem, csaqk azért mert 30 leszek nem fogok olyannal lenni aki tönkretesz. Sokan sajnos az utóbbi hibába esnek bele ahogy látom körülöttem is...
2013. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem 100%, hogy nem lesz barátnőm, így a család is kilőve. Ebbe pár éve belenyugodtam. Már nem is érzem fontosnak, mert úgy érzem, hogy sokkal boldogabb vagyok szingliként, mint egy rossz kapcsolatban.
2013. nov. 15. 17:58
 5/25 anonim ***** válasza:

Azért, mert a sok hulladék filmből merítve azt remélik, hogy boldogok lesznek a másik miatt, mindegy milyen életük is van, minden jobb lesz majd.

De nem így megy...

2013. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én sokáig voltam szingli, nem sokkal 30 éves korom előtt találkoztam a párommal és állíthatom, hogy sokkal boldogabb vagyok, mint szingli koromban, pedig nem vagyok az a típus, aki fél a magánytól, egyedül is jól megvoltam, nem kerestem a szerelmet. Jobb, ha valakivel megoszthatjuk az életünk. Persze biztos vannak kivételek, akinek úgy tetszik, maradjon egyedül.
2013. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én pl egy tipikus magányos farkas voltam soha nem szerettem sehova járni nem szerettem barátkozni azzal a 2-3 "baráttal" is nem szivesen tartottam a kapcsolatot azaz útáltam ha bárki bármit akar tőlem akárki rám írt utáltam. Facebook chat 0-24 tiltva volt ennyire magamnak való ember voltam. Most egy fantasztikus kapcsolat után megszállottan keresem újra a szerelmet. Olyan mint a drog sokkal jobb az élet vele de amint elveszik azonnal összeomlasz. Szakítás óta nyíltabb lettem barátaimmal beszélgetek meg sok új ismerőst próbálok gyűjteni. Furcsa dolog ez de mégis csak társas állat az ember.
2013. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mivel nem hajlok kompromisszumokra a munkahelyen kívül, így jobb egyedül.
2013. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 BlackSword ***** válasza:

Ez nem igaz... A rossz kapcsolatok miatti kérdésekből nem derül ki mennyi a boldog pár, mert a boldog párok nem tesznek ki kérdést, h nagyon boldog kapcsolatban élek, mi legyen???


Minden kapcsolatban vannak konfliktusok, mert ahol két ember egy csapat, akkor elkerülhetetlen, h valamiben ne ütközzön a véleményük... Az én pici egyetlenem mindig hagy egy falatot a tányérján... Én meg megeszem... Letudva... nem kell minden bolhából elefántot csinálni, és nem szabad magától érthetődőnek venni azt, h a másik velünk van... Olyan nagy dolog ez a kettő??? Nem...

2013. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok antiszociális. Kiváló baráti köröm van, engem ez tökéletesen kielégít ilyen szempontból. Nekik is el lehet mondani a gondunkat. Az meg nagyon gáz, hogy valaki lelki szemetesládának tart magam mellett valakit.
2013. nov. 15. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!