Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem szereti ha erotikusan közeledek hozzá. Többször is bepróbálkoztam(10-15 alkalommal) és elment tőle a kedvem. Amúgy nagyon jó kapcsolatban vagyunk szerintem. Ennek ellenére egyre azon kapom magam hogy más lányokat nézek meg úgy mint a kapcsolat előtt.

2013. nov. 7. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
mit jelent számodra az erotikus közeledés ?
2013. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék örömet okozni neki, ki szeretném elégíten. Párszor sikerült eljutni a bugyiba, de már 2 hónapja nem engedett semmi ilyesmit.
2013. nov. 7. 22:24
 3/10 anonim válasza:
Lehet betegsége van ott lent és így most nem akarja, talán meg kellene tőle kérdezni, hogy mi a baja, miért nem akarja. :)
2013. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki hány éves a sztoriban?


Amúgy jobb ha szakítasz.

2013. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16/l és 18/f... Nem szeretnék emiatt szakítani.
2013. nov. 7. 22:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor netán hagyd békén??

De szerintem egyébkén egyikőtök itt nem szereti a másikat. A csak ha nagyon odalenne, engedné, te meg biztosítanád felőle, hogy nem lesz semmi gond, és figyelsz rááá...De lehet ezt nem teszed meg, lehet nem is vagy figyelmes, ezért nem akarja..

2013. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*csaj
2013. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi...
2013. nov. 7. 22:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, és a kapcsolat egyéb területein mennyire teszitek oda magatokat? Vagy mindig csak otthon ültök, és próbálsz bejutni a bugyiba? Nem mind egy...
2013. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egészséges szexusú hímnemű lény vagy. A barátnőd meg már elhúzta az orrod előtt a mézesmadzagot. Hát még szép, hogy szeretnéd! Mi lenne, ha elbeszélgetnétek?
2013. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!