Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy nálam egy évvel idösebb lányba de?

Figyelt kérdés
Ö nem szeret csak kösszönö viszonyban vagyunk.Szerintem jót tenne ha több dolgot csínálnánk együtt. Ö sportos lány én lazíto fiú.lehet hogy sok helyesírás van ebben a dologban.És nem várok olyan válaszokat hogy 13 évesen ne legyek szerelmes ez a 21.század.napközi lesz jövö héten ott lehet focizni mit nem tudok.sétálhatni a haverokkal az udvaron megkappni az uzsonát mit nem szeretek.De mit csínáljak az a lánynál már voltak bunkó emberek.Az unoka téstvéreit ki nem állhatom mert tisztára tahók.Ti mit tennétek helyembe?
2012. márc. 10. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Annyira kesze-kuszán fogalmaztál hogy az első soron kívül nem lehet érteni...
2012. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát figyelgetném szemkontaktust felvenni vele... vagy oda menni beszélgetni vele! attól hogy a rokonai tahók ő még lehet normális! :D nem az a lényeg hogy unoka tesóit szereted vagy sem!:D nem ők a kiszemeltjeid hanem a lány! teljesen mindegy hogy mennyivel idősebb ha vagy olyan érett hozzá! a facebook-on is fel lehet vele venni a kapcsolatot de az mégse olyan! de hajrá! ;)
2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
facebookrol letíltott a rosszabik korszakamon estem túl.
2012. márc. 10. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Lenni magyar?
2012. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az lenni véletlenül se lenni ukrán határ mellete. :D

Amugy magyar vagyok inkább Ausztria közelében vagyok és jól beszélem a magyart.

2012. márc. 10. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Áháááá már érteni :D
2012. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a fiatalabb fiúkat gyakran kikosarazzák az idősebb lányok. DE! Nem biztos ez az ő esetében. Csak add magadat, és ne legyél gyerekes előtte. Legyél vele szemben figyelmes és udvarias, ez sokaknak bejön. Próbálj a közelében lenni, közeledni felé. Csak valami a beszélgetésre rávezető témával. Például, mint említetted az uzsonnát, ha épp adják, odaviszed neki, vagy valami hasonló. Próbálj a kedvében járni, és sikerrel járhatsz! :)

15L

2012. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szpirit ***** válasza:
Szerintem ha egy párkapcsolatban az eggyik rokonsága hátráltat az eleve vagy sok vita vagy kb egy év kapcsolat és ennyi. Sajnos jó bérgyilkost nem tudok ajánlani .Bocs
2013. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!