Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csinos vékony jó nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos vékony jó nőknek könnyebb helyes szexi pasit találni párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném.A test az egy dolog,de még ott van az is hogy milyen személyisége van a nõnek,milyen a viselkedése,hogy komunikál.Ezek is sokat elárúlnak.:)
2013. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A csinos jó nők ha párkapcsolatra keresnek pasit akkor nem szexi pasit keres!
2013. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a helyes szexi pasi. Ez ízlés kérdése.


Én nem vagyok se csinos se vékony. Duci vagyok és max átlagos arcom van. Mégis számomra helyes, szexi, jó pasi lett a férjem. Más lányok is helyesnek tartották a környezetemben, nem csak én.


Szóval kinek mi a helyes, meg a szexi.


Nem külső függvénye. Ha egy csaj jól néz ki de közben hülye mint a föld, és nincs normális személyisége, csak megdugják, de nem fog sokáig tartani a kapcsolat...


27/N

2013. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindig átlagos kinézetű pasijaim voltak, egyik sem volt kockahasú, selyemhajú, meg szupermodell alkatú.

Ettől függetlenül az én átlagos, drága pasijaim helyesek és szexik - számomra :)

2013. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Könnyebben mint egy kövér.
2013. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, a jo nok csak a csunya pasikkal jonnek ossze ;)
2013. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szépség mulandó! Ha az a csinos vékony nő egy baleset kapcsán élete hátralevő részében tolószékben lesz, vajon akkor is könnyen fog találni magának párt?


Mindenkinek áll a zászló.

2013. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Krisz0812 válasza:
Számomra elsőre a kinézete fontos egy nőnek,nekem vékonyak és kicsit husik jönnek be,de a lényeg a kisugárzás,kedvesség! Ha egy unott undok buta p*csát takar nem érdekel,akárhogy kinézhet. Legyen belül is nőies,törékeny,kedves,nem pénzéhes számító.. Szeretem ha nem túl divatmajom aki a telefont nyomkodja beszélgetés közben,hanem kicsit régimódi,egyszerű..
2013. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem!! Én 50/166 vagyok, mégsincs senkim.. Azt látom tapasztalom h a pasiknak a hájas nők kellenek tartósra... Pedig adok magamra, kedves vagyok hozzájuk (mármint aki megfelel az elvárásaimnak). L.25
2015. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem,mert igazán jóképű és igényes pasi az itt olyan,mint a fehér holló.Ha mondjuk kimegy észkipártiként Norvégiába,akkor van rá esély,ott amúgy is a vékony nő a divi.

Pl. Spanyolországon belül Barcelonában elég sok helyes pasi mosolygott rám,pedig nem is tanyáltam el az orruk előtt,de még ki se voltam öltözve,sőt.Megjegyzem,nem is vagyok vékony és az a csöcsös-segges típus vagyok.

Egyébként egyénfüggő,kinek mi jön be.Van olyan szexi pasi,aki nem bukik a vékony nőkre,valaki meg igen.

2015. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!