Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy teszitek magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy teszitek magatokat túl ezen?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokat csalódtatok a nőkben, mocskos dolgokat kellett kiállnotok és már eléggé nem bíztok meg egy nőben sem. Komoly kapcsolatban se hisztek és bizonytalanok vagytok a jövőről.

Ti miként élitek ezt meg ? Hogy tudtok túl lenni a sérelmeken és új kapcsolatba lépni ahol szerelmes tudsz esetleg lenni?


2013. nov. 15. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy:/
2013. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kiírok egy önsajnáltató kérdést GYK-ra.
2013. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy nem a nyársnépségből válaszok, ennyi, így nem kell félnem, hogy rohadt az alma.
2013. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, csak van egy fiú aki tetszik és ismerem a múltját, tudom mennyi szenvedést kapott a nőktől és nem tudom, hogy álljak hozzá. Szerintetek van az ilyen férfinál esély?
2013. nov. 15. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Én emiatt váltam nőgyülölő, hazudozós, rossz fiúvá. Legutóbbi láynt is úgy taperoltam és smároltm le, hogy össze-vissza hazudtam neki mindnet magamról, igaz látta, hogy nagyon ravasz vagyok és mégis bejött neki a dolog. Szóval még akkor sem kell fosni, ha látják, hogy rossz fiú vagy ugyanis nekeik ez a vonzó, nem a kedves, őszinte, érzelmes, jó fiúság. Lényegében elérték, hogy én is egy érzéketlen, önző, lyukra játszó köcsöggé váljak, napról napra miattuk tűnik el a hitem, hogy van lány, akinek a jó fiúk kellenéke. Sőt ma már élvezem a rossz fiúságot, jobb, mint jónak lenni. VAn, hogy csak úgy szórakozásból kavargatok egy lánnyal, de tudom,hogy semmit sem akarok tőle, kcisit kínzom, hanyagolom aztán úgy pitizik a lábaim előtt, mindent megteszenek neked, hidd el nekem, öcsém ezek anők szeretnek szenvedni. Ne sajnáljátok hát őket, ha kegyetlenek veletek, ti is legyetek azok velük, lényegében azért kínoznak titeket, hogy váljatok már át igazi bunkó, tökös férfiakkál az érzlesm, őszinte, kedvedes jó fiúk max oviban tetszenek nekik, de már akkor is az a menő inkább, aki meghúzza a lány haját vagy elvesz tőle valamit. Ilyen ösztölények alányok csa a rossz fiúk kellenek nekik. A sötétbőrű egyedekhez is azért ovnzódnak, mert a sötétbőrszín a rossz jelképe, kezdve a cigóktól, araboktól,négereke át stb. Aki nagyon fehér próbáljon szolizni, barnulni, mert a negroidok vannak jelenleg a legnagyobb előnyben...
2013. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól mert tegnap szar volt az idő, még holnap kisüthet a nap. :) bárcsak nekem is kisütne már...
2013. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5. Sajnálom, hogy ilyenné váltál meg lehet érteni, én is sokat csalódtam a pasikban, de csak kerültem inkább a kapcsolatot velük ezt okosabbnak gondoltam. Most szeretnék már új komolyabb kapcsolatot, de aki tetszik nekem meg ügye leírtam, hogy min ment keresztül. És tehetetlennek érzem magam, de szeretnék segíteni rajta, hogy ő is és én is boldogok lehessünk, de lehet hagynom kéne, ha nincsen erre semmi normális tanács.
2013. nov. 15. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel 10 év alatt sem sikerült...sehogy.
2013. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ösnek igaza van, sajnos igaza van.. adtam is rá a zöld pozitív jelzést gyorsan. Hiába tűnik általánosításnak, ez szinte minden nőre ráillik
2013. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. De látod a férfiak se szentek, persze pont azért mert a nők többsége ilyen velük azt egy normális nő meg egy ilyen pasival találkozik össze és így ő sérül, ördögi egy kör, de szeretném a tanácsotokat kérni, mert nem erről szól a kérdésem.
2013. nov. 15. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!