Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljutottam arra a pontra, hogy komolyan nem tudom együtt maradjunk-e a párommal. Ez már jót nem jelent ugye? (bőv. Lenn) 24L

Figyelt kérdés
több mint egy éve vagyunk együtt,22-24 évesek.előfordult párszor,hogy hazudott nekem,lement a haverjahoz "szivni" nekem pedig azt mondta,h otthon van,állitolag nem akarta,hogy veszekedjek vele ezert mondott mast.ez a kapcsolatunk elejen volt,par aprobb hasonlo dolog volt még,es minden a "cigi" miatt.Mig nem untam meg addig naponta 5-6 cigit csinalt maganak,megkertem hogy ezt szukitse le jocskan vagy mehet.megtette, tenyleg ritkabb,kb heti 2-3 cigire.viszont ezaltal ingerlékenyebb,van hogy hozza sem lehet szolni, o sem szol hozzam es csak veszekszik.tudom,h a cigi kell neki de nem vallja be,csak hosszu vita utan.barmi vita van az csak emiatt.nem tudom merjek e vele tervezni,egyutt élünk már,de nem tudom képes lesz e valaha letenni a cigit.Ha babat akarunk megeskudott,hogy leteszi,de addig hagy ne tiltsam neki. Nem tudok benne bizni amiert hazudott nekem,nem tudm igy van e ertelme.Nagyon szeretjuk egymast,nehez lenne elengedni,de nem tudom meddig birom,hogy mindig veszekszunk es idegeskedek miatta. (nyilvan nem "sima" cigirol van szó)

2013. nov. 14. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Naponta 2-3x megkérdezed nem kapsz értelmesebb választ
2013. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a boldogság.. és úgy érzed nem megy a kapcsolat akkor kár erőltetni.
2013. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsanat, hogy feltettem eletem elso kerdeset itt az oldalon
2013. nov. 14. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:

OFF: És még azt mondják sokan, hogy a THC-re nem lehet rászokni...


Kérdező, jól érzed, hogy elbizonytalanodtál. Párod totál függő, már nem ő irányítja a vágyát, hanem a fű őt. Ha nem tudsz benne bízni többé, akkor inkább váljatok szét.

2013. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez nehéz eset egy kapcsolatban. Valójában akkor lenne az ember kész egy kapcsolatra, ha az ilyen dolgait elhagyja. Neki ezen valóban túl kéne lépnie, hogy komoly kapcsolata lehessen. Normális, hosszú kapcsolatot akaró nő nem hinném, hogy így szóba áll vele.

F

2013. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Függőséget okoz-e a Marihuána?

-Nem,a Marihuána függőségi potenciálja jóval alacsonyabb a jelenleg legális drogokénál mint például a kávé vagy a dohány.Ma már tudjuk hogy a populáció nagyjából 10%-a rendelkezik "függőségre hajlamos személyiséggel" és az ő esetükben sem nagyobb az esélye annak hogy a Marihuánától erősebb függőség alakulna ki bennük mint ha csokoládét vagy magas cukor tartalmú üdítőket fogyasztanának.Szociológus szakértők szerint korai felnőttkorban a legjellemzőbb a Marihuána használat ami ezután fokozatosan redukálódik és évekkel később már abszolút nem tölt be jellemző szerepet a legtöbb ember életeben

2013. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"OFF: És még azt mondják sokan, hogy a THC-re nem lehet rászokni"


Ez hülyeség. Persze, hogy rálehet szokni, de csak lelkileg. Lelkileg pedig BÁRMIRE rá lehet szokni. Pont.

2013. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a "lelkileg rászokás" a hülyeség.


Nincs különbség: függő vagy, vagy nem, ennyi, szerintem ezen belül felesleges kategóriákat kitalálni.

2013. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

A fizikai függőség és a lelki függőség tudományos fogalmak, ez tény bármit is gondolsz te róluk.

A fizikai függőség elvonási tünetekkel jár, a szervezeted szokik rá a cuccra. Fizikai függőséget válthat ki az alkohol, nikotin, koffein, meg egy csomó gyógyszer is. A fű viszont nem, és ez TÉNY! Ennyi.

2013. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!