Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összevesztek a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összevesztek a párotokkal, másnap már minden szép és jó?

Figyelt kérdés
nem apró vitára gondolok. bíztok a kapcsolatotokban egy ilyen után?
2013. nov. 16. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
a baràtom ilyen. legyen szò nagy dolgokròl, v kis hulyesègekrol, o màsnap mindig ùgy tesz, mintha nem tortènt volna semmi. nem èrtem.....
2013. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez szerinted jó vagy rossz?
2013. nov. 16. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én pasim még egy hét után is duzzog.Az sem a legjobb.
2013. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is és ő is önfejűek vagyunk ezért képesek vagyunk apró dolgokon összeveszni, de pár óra múlva szent a béke:) A nagy veszekedések után is kibékültünk, de az időnként folyamatosan vissza van emlegetve... -.-
2013. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
persze nyilvánvaló a felemlegetés, holott meg lett beszélve, hogy "na ezt elfelejtjük"...
2013. nov. 16. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok ès szerintem nem jò. ha nagy ès komoly vitàròl van szò, akkor nekem ne jojjon oda reggel ùgy, mintha nem tortènt volna semmi. olyan mintha nem vennè komolyan, vagy azt hiszi, h 2 kedves szòval el van felejtve a vita? azèrt ennyire nem egyszeru az èlet.
2013. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen szerintem is olyan,mintha szarna rá. mikor meg mutatni akarom, hogy ez igenis komoly, hideg vagyok vele, nem kedveskedek, akkor meg megkapom, hogy miért nem bírok normálisan viselkedni, és kezdődik minden elölről...
2013. nov. 16. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi még az elején megbeszéltük és jó lett persze, aztán később már belefáradtam a sok veszekedésbe meg abba, hogy lefekszünk aludni és reggel mikor felébred úgy tesz mintha nem történt volna semmi én meg belül örlődök mert nem bírom idegekkel. Muszáj megbeszélni és menteni amit lehet! Ha már nem menthető akkor meg nincs értelme, túl kell lépni.
2013. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De honnan tudjuk, hogy még menthető?
2013. nov. 17. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!