Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig elutasítanak a pasik, már a külsőm alapján egyből, akkor nagyon ronda lehetek?

Figyelt kérdés
Nálam nem nagyon próbálkozik senki, csak néha pár szexre kiéhezett, csúnya férfi. Én meg nem egyéjszakás kalandot akarok. Ezért mindig én nézek ki magamnak valakit, akinél kezdeményezek, de sorra elutasitanak, egyből ha meglátnak, ha csak képen látnak akkor is. Pedig én úgy látom, hogy vannak nálam csúnyább nők a világon..illetve eddig azt hittem. De kezdek ráébredni, hogy én a képzeletbeli rangsor legalján helyezkedek el a férfiak reakciója alapján. Ebbe hogy lehet beletörődni? Tudom hogy nem ebből áll az élet, boldogságot találhatok másban is nem csak a férfiakban, de mégis nehéz elfogadni.
2013. nov. 16. 17:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ne küldj képet.
2013. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, és megmondjuk, csúnya vagy-e vagy sem:)
2013. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vagy ronda, de nemcsak a 10/10-es pasikat kellene férfiszámba venned.
2013. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Küld képet és eldől.
2013. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha te se szereted a csúnya férfiakat, miért várod el tőlünk, h szeressük a csúnya nőket?
2013. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
be kell érned csúnya férfiakkal ha tényleg csúnya vagy, ha küldesz képet megmondom hogy hogyan nézel ki, korrekt vagyok, nem szóllak le nagyon ha rosszul nézel ki
2013. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ismerek egy csajt, külsőleg éppen elmegy, de szerencsétlent állandóan pár menet után dobják. Tehát nem a külsője miatt nem jön be a pasiknak, hanem a sötét lelkülete az ami sajnos kiütközik mindig rajta, meg hát a beszédje az ami "kissé" taszító:) Legalábbis ezt mondják róla azok akiknek volt szerencséje akár egy beszélgetés erejéig is hozzá.
2013. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5ös ezt jól leírtad :D
2013. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján igen.
2013. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
írj magadról pár sort ill küldj képet, és kitaláljuk mi lehet a baj ;)
2013. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!