Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amitől egy nőnél betelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amitől egy nőnél betelhet a pohár?

Figyelt kérdés

Lassan három éve vagyunk együtt a párommal. Természetesen voltak hullámvölgyek, de együtt vagyunk, szeretjük egymást. Ma azonban történt valami, ami megrendített bennem dolgokat.... elvesztette azt a tekintélyt, amit egy férfinak mutatnia kell, amit egy férfi iránt "éreznie" kell egy nőnek.

Kaptunk pálinkát, majd úgy döntöttünk a testvéreivel, hogy akkor pálinkázzunk. Tudom, hogy nem nagyon bírja a töményet, de 4 főre egy liter pálinka, az 3-3 feles... megfelelő időbeosztással ezzel nem sok embernek van problémája. Mikor a harmadikat legurítottuk a párom arrébb ment és öklendezni kezdett.... (tudom, lehet picit gyomorforgató, de ne erre koncentráljatok kérlek, hanem a történet végkimenetelére) .... és próbálta visszatartani, de hányt. Voltak már durva partyk, előfordult, hogy részegen láttuk egymást, de ez nekem most nem tett jót. Kicsit megtört bennem valami. Tapasztalt, sok éves kapcsolatos emberek válaszát várom elsősorban, hogy válóok lehet-e hogy ennyire megalázta magát előttem. Egyszerűen semmi másra nem tudok gondolni, csak hogy elmenjek innen...elköltözzek tőle stb.... Csak a kezdeti "sokk" okozza, vagy ez változni fog?

Kérlek titeket ne válaszoljatok lenézően, fontos nekem, hogy tudjam, egy kapcsolat mit kell, hogy kibírjon. Ez az első komoly kapcsolatom, ilyenre nem volt még példa.


2013. nov. 16. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kamu
2013. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy ez az apróság ekkora törést okozott benned. Nem lehet, hogy más van a háttérben, és a sok felgyülemlett probléma most csúcsosodott ki?

Természetesen lehet egy ilyen is kiábrándító, de nem rendszeresen iszik, nem is ivott sokat, stb. Szóval mi az ami zavar? Az, hogy nem bírja az alkoholt, vagy az, hogy ő is rosszul tud lenni dolgoktól? Mi lesz ha beteg lesz, és amiatt hány, stb. Gondold át ezeket.

2013. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
bármennyire is nevetséges, nem kamu, kedves szakértő úr/hölgy.
2013. nov. 16. 18:27
 4/20 A kérdező kommentje:
18:27! Először is köszönöm a normális választ :) Igazából magával a ténnyel van bajom... Ha beteg lenne és úgy lenne, természetesen a rendelkezésére állnék, takarítanék is utána, de most azt nem értem, miért nem érezte, hol a határ... Nem tudom megmagyarázni, mit is gondolok :S
2013. nov. 16. 18:29
 5/20 anonim ***** válasza:
jézusmária
2013. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha hozol elég pálinkát én megmutatom milyen egy igazi férfias sugárhányás.De ha küldesz egy képet magadról lehet az is bőven elég lesz rókázáshoz.
2013. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindenki más... és nem határ kérdése. Ha megérzem az Unicum "szagát", már rókázhatnékom van. Egy üveg Havanna Club-ot meg lazán elszopogatok... Lehet rosszul vette a levegőt, mellément, "levegős volt". Azért a pálinka nem olyan, hogy megiszod és egyből visszajön csak azért, mert nem tudod, hol a határ :)
2013. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pakolj össze és menj. A párod ennél sokkal jobbat érdemel.
2013. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

azt meg tudjátok mondani, miért gondoljátok, hogy én vagyok a hülye vagy csak mondjátok, mert az a legegyszerűbb.

nem piskóta látni hogy a párod összehányja magát, nem értem, hogy mit nem lehet érteni a kérdésen.

Mit tűrhet el egy nő?

2013. nov. 16. 18:59
 10/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezted tőle, hogy miért hányta el magát? Rossz a gondolatmeneted, nem lenézően írunk válaszokat (legalábbis személy szerint én nem).
2013. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!