Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűrik el egyes nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűrik el egyes nők hogy a párjuk megcsalja őket sorozatosan? Miért nem hagyják el a férfit az első megcsalás után? Egy ilyen nőnél is betelhet a pohár?

Figyelt kérdés
nem egyéjszakás kalandokra gondolok, hanem amikor párhuzamosan 2 kapcsolata van a férfinak
2008. aug. 14. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
mert szeretik a férfit.
2008. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem indok az, hogy mert szeretik a férfit. A páromba nagyon szerelmes vagyok, de ha egy csók elcsattanna egy másik nővel, az egész világ összeomlana bennem és a belé vetett hittem. Ezek után én nem lennék képes soha többé hinni neki, már nem lenne a régi semmi. Meg ott van a női tartás, hogy ilyen velem nem lehet megtenni. Életem legfájdalmasabb döntését kellene meghoznom, de szakítanék.

Ez persze az én véleményem.

Petranova

2008. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Azért ez nem ilyen egyszerűen működik az életben. Még nem jártam így, de egy barátnőm volt már hasonló helyzetben. Ő azért is félt szakítani, mert mi van ha nem talál másikat, nem lehet tudni, hogy ha talál az milyen lesz, meg már úgy megszokta az eddigi pasiját stb. Szóval ez igen bonyolult dolog. :)
2008. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták már,ezért azért van,mert annyira szeretik azt a férfit,hogy nem képesek szakítani,még ilyen esetben sem,inkább türnek,meg szenvednek,van aki jó ideig,mire eljut oda,hogy meghozza a döntését.Mindig nagyon fájdalmas egy szakítás,ahol érzelem is van még,de egy ilyen dolog után,én biztosan szakítanék.
2008. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

1. mert birkák

2. mert anyagi helyzeténél fogva lehet nem tud elköltözni, vagy pl gyerek van, és inkább tűr

3. annyira szereti, hogy ott is foltozgat, ahol már nincs foltoznivaló

És igen, van olyan nő, akinél soha nem telik be a pohár


Valahol hasonlít ez is arra, mikor a nők tűrik, hogy a férjük veri, terrorizálja őket stb.

2008. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert akkor pl. 1000 nőből 999 biztos elválna ezen oknál fogva. Na meg ha van 2-3 gyerek, akkor mit kezd a nő egyedül? (Újra társat találni gyerekekkel igen nehéz. Az már az érem másik oldala, hogy nem igazán jó egy gyereknek sem olyan környezetben felnőni, ahol fagyos a légkör.)
2008. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Sok nő egyszerűen társfüggő. Félnek attól, hogy egyedül maradnak, ezt rosszabbnak érzik annál, mint hogy osztozni kell a párjukon. Egész egyszerűen félnek attól, hogy nem tudják mivel kitölteni a napjaikat, ha szakítanak. És nyilván szerelmesek is nagyon, bár sok esetben csak hiszik, de már csak az érzelmi függőségről van szó. De ez ennél sokkal bonyolultabb.
2008. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnak elszakadni tőle sok féle ok miatt. Szeretnék nagyon de nem megy nekik:(
2008. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!