Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfinak öröm ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfinak öröm ha a feleségük nélkül mehetnek el otthonról kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Mért jó hogyha külön utakon jár a házaspár általában?

Nem lesz ennek valami következménye, esetleg a férj annyira belemerül hogy esetleg bele is gabalyodna egy titkos viszonyba?



2013. nov. 16. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek is öröm, h a férjük otthon üdül, miközben ők buliznak:D
2013. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hajaj :D haverom szinte kiugrik a bőréből amikor végre otthonról elszakad és elmegyünk horgászni.
2013. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

néha igen kell ez

nem lesz, ha nem mindig tesz ekképpen

2013. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Heti hány alkalom ami még belefér hogy egy házaspár külön utakon jár?
2013. nov. 16. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Amennyit egymás közt elnéznek.
2013. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kapcsolatot nagyon eltudja rontani ?

Az hogyha amikor az egyik fél otthon van és azt szeretné hogy vele kettesben otthon maradjon akkor a másik még akkor is el akar menni a haverokkal inni hétköznap este munka után, végül otthon marad a másik fél de dúlnak fúlnak egymásra?

Mert az egyik menne de nem mehet mert a másik azt szeretné hogy maradjon vele, a másik meg azé dúl mert otthon maradt de , hiába van otthon ha hozzá se szól .

2013. nov. 16. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
6 Mert nem a haverokhoz akart menni, hanem van egy másik nője is:)
2013. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért nincsenek a nőnek barátnői?

Mindenkinek kell egy kis szusszanás, a feleség addig csajos estet tarthat pl. Ne járjon el minden este a pasi, de sztem heti 1 bőven belefér. Ha valaki meg akar csalni, akkor ezt anélkül is meg tudja tenni, hogy eljárna a haverokkal, max behazudja, hogy sokáig elhúzódott a meló.

A felesleges féltékenykedés és magadhoz láncolás ront a kapcsolaton, nem a haverokkal való sörözés...

2013. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én párom mindenhová magával vitt, az elején még jó de egy idő után azért vágyik az ember arra is, hogy külön legyen a másiktól egy picit, férfi a barátaival, nő a barátnőivel. Engem konkrétan megfojtott a ragaszkodással és hogy folyton rajtam lógott, ami férfi létére furcsa volt nekem hiszen úgy tudom a nők csinálják ezt (bár én nem hála az égnek). Mindegy meg is halt a buli úgyhogy az eljegyzésig sem jutottunk el nemhogy a házasságig :D

Nem kell mindig külön utakon járni de azért hagyni kell mindenkinek némi személyes teret, mert ha folyton egymásba vagytok buzulva az fog megölni, hogy semmi időd nincs amit külön tölts és magadra vagy a barátaidra fordíts. Pasi megiszik pár sört a haverokkal, nő beül egy kávézóba a csajokkal, ennyi. Ha meg a férj olyan h megcsaljon akkor rossz volt a választás vagy a hozzáállás valaki részéről.

2013. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek közeli barátnőim, szóval legutóbb is 2 éve találkoztam 2 lánnyal. A harmadikkal nem tartom a kapcsolatot mert egy kis szemét lett...meg bunkó velem.


A többiekkel is inkább neten tartjuk a kapcsolatot.


Ettől függetlenül sem vagyok az az eljárós fajta. Inkább szeretek befészkelni a kanapéra és olvasni, vagy a gépen játszani, sorozatokat nézni...


A férjem szeret a haverjaival lógni, de amióta együtt vagyunk, nélkülem nem hajlandó velük sem elmenni, pedig mondtam hogy tőlem mehet, csak vigyázzon magára, és annyit kérnék hogy éjszakára jöjjön haza. De nem megy nélkülem. Így ritkábban találkoznak, és amikor ez megtörténik, akkor magával cipel.


Egyedül 1x ment el, akkor is a munkatársaival, mert többeket kirúgtak az akkori munkahelyéről. Akkor is hívott volna, de már nem volt pénz a telefonján.


Ettől függetlenül remek a kapcsolatunk, csak kicsit fura, hogy miattam nem jár el annyit, pedig tőlem mehetne....


27/N

2013. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!