Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál ez hogy működik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál ez hogy működik? Elmész kikapcsolódni ha a párod beteg, vagy otthon maradsz vele?

Figyelt kérdés

Pontosan 2 hete történt, hogy a párom megbetegedett. Nekem persze programom volt, amit előtte majdnem egy héttel szerveztem. Megkért a párom, hogy mondjam le a programomat, maradjak vele itthon, mert beteg. És én amúgy is finom teát főzök stb. Mondtam, hogy oké, azzal a feltétellel, hogyha én is lebetegszem, ő is lemondja a programját és velem marad. Megígérte.

Eltelt 2 hét, most én betegedtem meg. Nem komoly, "csak" lázas vagyok és fáj a fejem. Kb 1 órán át bírt itthon maradni a párom (biztos túl sokat kértem tőle, hogy vele főzettem meg a teát), aztán elment egy haverjáékhoz.

Kicsit szarul esik ez az egész. Eltudom látni magam, de mégis jobb lett volna, ha itthon marad. Szolidaritásból.


2013. nov. 10. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én feltétel nélkül maradtam volna otthon vele. De ezzel nem vagy kisegítve. És ő is itthon maradt volna. Nincs is jobb, mint egész nap punnyadni együtt, és hülyébbnél hülyébb folmeket megnézni ilyenkor.
2013. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű úgy gondolja,hogy Te mint nő maradj vele otthon ha beteg és nyald a valagát,hisz nő vagy ez a dolgod,de Ő férfi neki nem dolga,hogy ápoljon,ha beteg vagy.Kicsit helyre kéne pakolni azt az embert,különben a fejedre nő.Azt várja tőled,amit az anyjától(ha beteg babusgatást,tutujgatást)amivel nincs is gond,ha ez oda-vissza is működik.
2013. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megkér maradok, ha nem és előre tervezett programom van, és nincs a halálán (tehát nem szorul állandó ápolásra, akkor elmegyek, csinálok előtte teát neki..stb

de ha már tudom, hogy beteg, akkor nem szervezek be semmit

2013. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Írtam smst a páromnak, hogy áthívom a barátnőmet, mert nem érzem jól magam, de ő nyugodtan érezze jól magát...


Kíváncsi vagyok ebből mit szűr le. Nincs energiám veszekedni vele, de nem olyan típus vagyok aki lenyel dolgokat...

2013. nov. 10. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már előre leszervezett esemény, vagy fontos program és nem komoly a betegség, akkor nem várom el tőle, hogy otthon maradjon, meg ő sem tőlem, de azért általában ilyenkor nem maradunk el sokáig.
2013. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk alap, hogy ha beteg az egyik, a másik is otthon marad vele. Ebből csak az a kivétel, ha munkanap van. Mert azt ugye nem lehet lemondani ilyen kifogással.


Szórakozni amúgy is együtt megyünk. De ha valamelyikünk beteg lesz, itthon maradunk. Kérni sem kell.


A párod egy bunkó! Nem valami megbízható.

2013. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!