Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom szeretni, mert egyszerű ember, akinek 3 diplomája van. Tipp? (25 L)

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, soha nem ítéltem iskolai végzettség alapján. Ez a férfi egy ideje része az életemnek, jó barátom, és a környezetem szerint összeillünk. Jómagam változatos területeken szereztem tudást, alapvetően társadalomtudósnak vallom magam. Ő nagyon büszke magára, minden nap hangsúlyozza is, hogy ledoktorált. Ez mostanság MÁR irritál, miközben érzem, büszkének kéne lennem rá, de ez a fajta önteltség, hogy "na én majd megmutatom és kapjátok be" nézőpont nem engedi. Sokszor fogalmaz durván, bántón, nem azért nem válogatja meg a szavait, mert nem akarja, hanem mert "őszinte". Lányok, lenne köztetek olyan, aki tudná így szeretni?
2013. nov. 16. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Lány, ne az érdekeljen téged, hogy mi tudnánk e szeretni.


A végzettséget meg nem is kellett volna mondanod, egyszerűen neked nagyon irritáló az ő személyisége - hát akkor ne vele jöjj össze. Folyton idegesíteni fog. Tehát keress olyat, aki nem zavar!

2013. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
szeretni egy olyan egoista barmot, aki àllandòan leiskolàz mindenkit? nem!
2013. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha már most irritál, akkor hagyd inkább. Később csak magabiztosabb lesz és még jobban irritálni fog
2013. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Csernus is egy tanult, híres ember, mégsem kéne, mert egyszerűen tapló.

A diplomával nem jár együtt a tapintat, empátia, jólneveltség.

Én bunkó embert, aki állandóan megsért, nem tudnék szeretni.

2013. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azok hangsúlyozzák nagyon az eredményeiket, akik nehezen érték el, vagy óriási dolognak tartják.

Én épp másodszor szállok ki a phd folyamatból: bohócság.

nem biztos, hogy ez helyes, mert vannak előnyei, de azok nem érintik az én értékemet.

Nem hiszem, hogy megváltozna, sőt....

2013. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Végre megerősítést kaptam arra vonatkozólag, hogy nem csupán az elért eredmény, de az ehhez társuló személyiség az, ami igazán fontos egy emberben. Sajnos ezt nehezen értik meg a barátaim, a szüleim. Tudom, én döntök. És fogok is. Még egy kérdésem lenne: elmondanátok neki, hogy ez így antipatikus, vagy meghagynátok ebben az öntelt világban?
2013. nov. 21. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ösként csak ismételném, hogy megváltozni nemigen fog, hát ahhoz milyen alapról kellene újraépíteni a személyiségét.

Attól elmondhatod neki, de kb. az lesz a reakciója, hogy egy irigy, buta liba vagy, aki nem méltó hozzá.


Azt se értem, hogy szülők, rokonok barátok miért tartják kompetensnek magukat egy PÁRkapcsolati ügyben, - de azt még annyira sem, hogy ők ezt a vonását nem látják?

2013. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Eltelt egy kis idő...
2014. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!