Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok mert undorodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok mert undorodom a lakásától?

Figyelt kérdés
A barátom albérletben lakik egyedül és olyan nagy rendetlenség és kosz van nála, hogy az hihetetlen. Én pedig tisztaság -és rendmániás vagyok. Az a baj, hogy akitől bérli a lakást, az nem költözött ki és az ő cuccai vannak ott, vagyis ő nem is nagyon rakhatna rendet. Mit csináljak? Így nem vagyok képes nála lenni. Nem akarom megbántani, hogy elmondom neki, hogy mi a problémám és hogy miért nem akarok átmenni hozzá...
2013. nov. 16. 23:44
 1/5 Crood ***** válasza:
11%

Pakolj rendes oszt ne sírjá

Ameddig bekapcsoltad a gépet, meg kiírtad a kérdést, már a konyha kész lenne:D

2013. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben.

Én elviccelve mondtam neki, hogy menjünk ki az erkélyre ha nem akarja, hogy csók közben bele hányjak a szájába a nappalija látványától. :D Ilyenkor ő is nevetett és mondta, hogy férfiból van. Én meg jöttem a többi megjegyzésemmel és konkrétan szakadtunk a röhögéstől egész este. :) Emlékezetes nap volt.

2013. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel miért bántanád meg? Mondd el neki.
2013. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem bírod az igénytelenséget abba nincs szemétség... Ha az lenne a bajod, h pl nem a legújabb bútorok vannak nála akkor más lenne, de tisztítószerre nem hiszem h nincs pénze...
2013. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy amíg ki nem takarít nem mész fel hozzá!
2013. nov. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!