Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy álljak ellen se vele se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak ellen se vele se nélküle kapcsolatnál, hogy ne fogadjam vissza?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy összeköltöztünk rá 1 hétre elkezdett hazudozni és letagadni dolgokat utána megcsalt. Megbeszéltük ha így folytatja akkor végleg vége, mert többször kapott már időt, hogy eldöntse melyikünket akarja. Tegnap szakítottam vele de mivel lakótársak maradunk így nehéz lesz túllépnem rajta.
2013. nov. 17. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig gondolj arra h ő téged nem szeretett eléggé szerelemből.. hiszen megcsalt. Tehát max hátsó szándékok miatt próbálkozna be újra... "de ezzel semmi gond nincs" hiszen vannak ilyen gyerekes emberek akik nem tudnak felnőni-és lecsillapodni. Ismerkedj..keress egy olyan férfit/nőt aki tisztel és megbecsül téged és akkor ez a lakásprobléma is megoldódik.
2013. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy szeretett nem is kicsit és nagyon sokat köszönhetek neki, de ez csak a költözés előttig volt így :/
2013. nov. 17. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem se veled, se nélküled kapcsolat, ez egy szórakozik velem, mert hagyom-kapcsolat.
2013. nov. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt belőle, hogy többször próbáltuk újra..
2013. nov. 17. 10:21
 5/8 csizia ***** válasza:
A megbocsátás az egyik legnagyobb erény. Ha ezt nem tudod megtenni "gyenge" vagy. Valószínűleg megint szembekerülsz ezzel a problémával.
2013. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor először buktak le megbocsájtottam mind kettőnek és mivel barátok voltak és maradtam a másik lánnyal is próbáltam barátkozni. A 3. alkalom után nehéz megbocsájtani és elnézni a dolgot..
2013. nov. 17. 10:56
 7/8 csizia ***** válasza:
Ha "jó" csaj vagy adj esélyt egy olyannak aki megbecsül és megérdemel. Légy nyitottabb más férfiakkal. Ha a külseje miatt vagy vele, vagy esetleg azért mert egy társaságban vagytok és így kényelmes, további jó szenvedést, megérdemled... Kérdés az is, hogy azért mondja el mert úgy neki könyebb, vagy valódi lelkiismeretből. Ha lebukik akkor még gyanus, hogy rosszindulatú is is. Ezesetben meg kell tőle vállni. Ha kapcsolatfüggő vagy, akkor részvétem. Sok sikert.
2013. nov. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát :) nagy nehezen de végre kinyögte, hogy most olyan korszakát éli amikor nem éri be 1 emberrel. Szakítottam vele és hagyom, hogy kiélje magát bár miután megbeszéltük, hogy vége még bepróbálkozott egy... Az utolsó kommentelőnek annyit még, hogy nem az a fajta vagyok aki csak azért van vkivel, mert kényelmesebb vele a megjelenés az utcán. :)
2013. nov. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!