Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségre van szükségem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre van szükségem, és a véleményetekre, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 3 éve ,elején nagy szerelem volt,majd 2.évtől egyre többet beszélt velem csúnyán,ordibált velem,mindig apró dolgokért,nem is értettem sokszor ,hogy miért viselkedik így velem.nem járhattam sehova,mert akkor biztos pasizok,ha hozzám szólt egy pasi akkor mit akarok tőle,meg biztos járnak fel hozzám stb.holott senkivel nem csaltam meg,szerettem,már fiúkkal nem is beszélgettem,de emiatt én is elvártam ugyanezt tőle.de ő meg azért tartott kapcsolatot lányokkal,mondván,hogy nekem van egy meleg fiú barátom úúgyhogy neki lehetnek lányok.tegnap elhívott hogy menjek le a barátaihoz vele,mindegyiknek ott lesz a b.nője is,de mivel az utóbbi egy hónapban szüntelen csak veszekedett velem mindenért,mondtam neki,hogy nem tartom jó ötletnek hogy lemenjek vele oda,mert mi van ha ott is összekapunk,majd ha minden helyre jön mondtam akkor.mire monda hát jó.mire mai napon mikor találkoztunk rávigyorgott egy nőre én meg megjegyeztem annyi neki,hogy na látod te is mosolyogsz más nőre akkor ne szólj,ha én egy fiúval ezt teszem,mire láttam totál befeszült és egyszercsak elekezdte mondani,hogy mekkora paraszt vagyok ezekkel a szavakkal,hogy nem mentem vele tegnap,egy utolsó bunkó.mire mondtam hogy de ha mondtad volna,hogy de szeretnéd hogy menjek stb akkor biztos elmegyek.mire "nem érdekel a hazugságod" folyton csak hazudsz (soha nem hazudok neki) és ordít mindenféle rosszat rám,nagyon sok csúnyát mondott.és nem engedte hogy én beszéljek.és annyira rosszul esett mindez, hiszen én semmi rosszat nem tettem,csak azért nem akartam elmenni mert féltem hogy ha ott összeveszünk nem tudok lelépni,de mivel nem is kérlelt ,hogy na de gyere mert nekem az jól esne ezért eszembe se jutott.és hiába mondtam ezt neki azt válaszolta hazudok,meg nem érdekli.aztán feljöttem a lakásba.mire csengettek ő volt.és mint egy őrült úgy rontott be és kezdte a szakítós szöveget.én mondtam nem akarom hallani.ő meg el kaarta mondani.kértem menjen el.ő nem ment.már sírtam, erre is megjegyezte a "hazug sírásom".aztán rám zárta a lakást és elvette a kulcsot.ordított,hogy hallgassam meg.mondtam menjen innen soha többet nem akarom látni.ő meg csak ordított hogy egy szemét vagyok,egy senki,nem vagyok ember.a kulcsot a falhoz vágta,kicsit meg is lökött.a végén kiment ,gyorsan bezártam az ajtót.hallottam hogy kopogtatott és elment.

én lennék a hibás már megint? mit gondoltok erről az emberről?


2013. nov. 17. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

miért vagy még vele?

ennek már vége

2013. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás!! Ne hidd el! Tipikus lelki terror, h te érezd magad szarul ez miatt! Remélem, h tényleg szakítottatok, mert szerintem csak egy hajszál választotta el őt attól, h megverjen!! VISSZA NE FOGADD!!! Higgy nekem! Ezután már csak pofozkodások következnek!
2013. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:

Ilyen társra vágysz ilyen életre?

Meddig akarod ezt elviselni?

Miért vagy vele?


Ha tudod a válaszokat akkor a kérdésedre is adott a válasz.

2013. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vágyom ilyen életre, sem társra.azért voltam vele mert szerettem és összekötött sok minden minket.meg alapjáraton nagyon jól meg vagyok vele.viszont ő mindig talál valamit amibe beleköthet. mint ez. és mindig van rajtam hiba ami nem jó.amit rosszul csinálok.én mindig rossz vagyok.és aztán jön a szöveg,hogy ő mennyire jó,ő ilyen ő olyan ő sose gondolta komolyan amiket mondott.
2013. nov. 17. 13:08
 5/9 A kérdező kommentje:
igen azt hiszem ezt nem folytathatom tovább.csak az szokott ilyenkor pokolian fájni hogy ezek után magát állítja be jónak,hogy ő amúgy jó volt,meg neki csak ennyi hibája volt semmi más és ,hogy akkor én löktem őt ki,miközben én vele lennék,és mártírnak állítja be magát.kis városban élek az is baj.
2013. nov. 17. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez téged ne zavarjon, h ő majd a szakítás után magát fogja beállítani jónak! Tegye azt! Az már ne érdekeljen! Az ilyen ember úgy sem tudja elismerni, ha nincs igaza, szóval ezen nem érdemes idegeskedni!
2013. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

Jó lenne ha tényleg így tennél! Az emberek többsége meg szakításnál elválásnál mindig magát próbálja jónak beállítani.

De akkor már sz--ard le magasról. Akkor már úgy is mindegy, ez már inkább csak megszokás...

2013. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értelek titeket nőket néha :( Pont egy olyan lányba vagyok belezúgva , akinek ilyen a kapcsolata , de ő se akar szakítani azzal az utolsó f szparasztal.


Dobd a francba és keress egy rendes srácot

2013. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szakítottam vele..vagyis azóta váltottunk pár smst,de letiltottam a számát,kikapcsoltam a kaputelefont.nem akarom ezt így tovább.iszonyú nehéz,mert szeretem,de arra gondolok,hogy ő nem szeret,mert ki képes azzal így bánni akit szeret?szóval ő biztos,hogy nem szeretett már..meg nem is keresett úgy igazán,ha szeretne térden állva csúszna az ajtóm előtt,és könyörögne virágcsokrokkal a kezében,és fogadkozna,hogy nem lesz ilyen még egyszer.ehelyett csak a nagyképű szövegelése megy smsben. úgyhogy elég volt. bár nem is hiszem,hogy el tudnám felejteni azt amit tett,ahogy rám zárta az ajtót,lökött,ordított,úgy beszélt rólam,mint egy senkiről..keressen magának egy másik buta nőt,aki majd elviseli ezt,de én nem csinálom tovább.
2013. nov. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!