Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy segítségre lenne szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács kody kérdése:

Nagy segítségre lenne szükségem ti mit tennétek az helyemben?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakította a párommal 3 évig voltunk együtt!

Minden nap veszekedtünk de még is ragaszkodtunk egymáshoz! Azt tudni kell, hogy a párom mindig befolyásolható volt szóval ha szakítottunk akkor hamar ki tudtunk békülni!

Egyszer csak valami miatt ez nagyon erősen meg változott! HATÁROZOTT lett! és nem értem legalább is sejtem az okát, miért lehet!

Szerintem azért lett határozottabb, mert volt mellettem valakije aki végett el dobott bár ő mindig is tagadta, hogy meg csalt volna! az a bajom, hogy nem tudok bele nyugodni a szakításunk tényleges okát nem fogom soha sem megtudni! Ez erősen birizgál motoszkál az agyamban, hogy mi mennyi dologról nem tudok még velem volt! Őszintének tűnt és érzelmes embernek és számomra hihetetlen, hogy meg lettem csalva és sajnos ezt a mai napig nem tudom 100% an el fogadni, hogy ez van! a családja el utasított engem, a testvére nem add ki infot a róla! lakcímre nem akarok oda menni!

Az a baj, hogy szabályosan pánik beteg lettem ez végett! Ha be kell mennem Pestre el kap az ideg, nem kapok levegőt ő jár az agyamban! Csak össze ne fussunk me ilyenek..... 4 hónapja se hangját se színét nem láttam! a családom aggódik az egészségi állapotom miatt! nincs nap, hogy ne gondoljak rá! miért nem tudom el felejteni őt? pedig már volt nem egy kapcsolatom! mi lehet ennek az oka?


2013. aug. 12. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére megjött az esze. Befolyásoltad, talán még ki is használtad.
2013. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

EZ NEM IGAZ!

PONT FORDÍTVA MINDENÉT ÉN ÁLLTAM HA CSAK VALAMI MEG KÍVÁNT MEG VETTEM LONDONBA VITTEM NEM EGYSZER!!!!!!

NAGYON SZERETTEM ŐT! SEMMIT SEM SAJNÁLTAM TŐLE A BEFOLYÁSÁT ILLETŐEN NEM, HOGY PÁRKAPCSOLATBAN MUNKA ÉS BARÁTI TÉREN IS BEFOLYÁSOLHATÓ VOLT! SOK BAJBA SZ/BAN BENNE VOLT

2013. aug. 12. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden nap veszekedtetek, godnolom ebből lett elege. A határozottság nem is olyan rossz dolog, ha képes kilépni egy olyan kapcsolatból, ami már nem teszi boldoggá. És nem kellett ide melléd más pasi, hogy erre ő is rájöjjön. Valószínűleg a sok veszekedés kiölte belőle az összes maradék érzelmet, és így könnyen tovább tudott lépni.


Tipp: a helyesírásodon javíts, olvass sokat, attól jobb kedvre derülsz (az olvasástól mindenképpen, elvonja a figyelmed, stb, de szerintem a tudattól is, hogy ha írásban próbálsz ismerkedni nem néznek tanulatlan vadparasztnak).

2013. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 who i am ***** válasza:

Gondolom határozottan elege lett abból, hogy minden nap veszekedtek és befolyásolni akarod.


Mit tennék a helyedben? Békén hagynám és élném az életem. Olyan kapcsolatot keresnék, ahol nagyobb a harmónia, nem szeretném befolyásolni a másikat, mert úgy szeretem ahogy van és meg sem fordul a fejemben, hogy a másik megcsalna, mert megbízom benne. Sok sikert!

2013. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ISMERŐS AHOGY A SZAVAKAT HASZNÁLOD! UTOLSÓ VÁLASZOLÓ! HONNÉT TUDOD, TE AZT, HOGY NEKI MÁSIK PASIJA VAN? HONNÉT TUUDOD, HOGY LÁNY VAGY FIÚ VAGYOK ?
2013. aug. 12. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindegy. Bocs, ha lány vagy, akkor másik nője nem kell, hogy legyen melletted, ha rájön, a sok veszekedés bőven nem a jó kapcsolat titka.

ÉS igaza van az egyik válaszolónak: ez a hajó elúszott, lépj tovább.

Ha tényleg megcsalt volna, annál könnyebb a továbblépés (szerintem), hiszen jobb, hogy minél előbb megszabadultál egy ilyen csélcsap embertől, nem igaz?

2013. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de igen!


Bár a testvérével beszéltem tegnap és annyit elárult, hogy van másik kapcsolata!de arra nem válaszolt, hogy ez a kapcsolat azóta van meg mióta velem is együtt volt!

2013. aug. 13. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:

4 hónapja szakított Ő veled. Akkor meg mit gondoltál, hogy élete végéig egymaga szomorkodik? Normális, hogy ennyi idő után már összejött valakivel.

És ne haragudj, de már szakítottatok, ergo nincs közöd az ő magánéletéhez. Nem csoda, ha vége lett, ha te ennyire bizalmatlan vagy, és kémkedsz utána. Ha ő azt mondja, nem csalt meg, akkor tessék, fogadd el. Lépj tovább, legyél nyugodt. Ahogy kiveszem az írásodból, csoda, hogy egyáltalán járt veled... Szörnyű természeted lehet, már bocsánat.

2013. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
menj el szakemberhez, ha ennyire nem vagy képes túltenni magad a szakításon. Ne várd, hogy majd itt megmondják a "tutit". Max.okoskodókkal, rosszindulatú hozzászólásokkal találkozhatsz. TISZTELET A KIVÉTELNEK!Mindenesetre ha így padlóra vágott a szakítás és az sem segít, hogy új kapcsolatba kezdesz, akkor úgy gondolom, hogy jobban jársz egy pszichológus segítségével, mint a gyakori kérdésekkel. Sok sikert! Hidd el, eljön a nap, amikor összeteszed a két kezed, hogy vége lett, mert ha nem működik a dolog, akkor az rendszerint azért van, mert nem egymás emberei vagytok.
2013. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!