Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Elegem van az...

Mit tegyek? Elegem van az egész életből. Öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
Mindenkit elvesztetem akit szeretem.. Nincs barátnőm , barátjaim sincsenek, többiről ne is beszéljük.. Mit tanácsoltok?
2012. júl. 22. 00:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
16%
Öngyilkosság a gyáva megoldás.
2012. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Én is átéltem, és még itt vagyok, talán boldogabban, mint bármikor. A kudarcok teszik edzetté az embert. :)
2012. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Önkéntes munka, a múlton való túllépés megpróbálása, benned rejlő tehetség megtalálása, álmaid megvalosítása, ismerkedés...
2012. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
Szia! aludj rá egyet, és jobban leszel:D egyél sok jégkérmet, meg csokit, közbe kezdj el kockulni valamivel egy ideig, utána ha jobban érzed magad, akkor szerezhetsz új havarokat, meg egy barátnőt :)
2012. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Semmi nem ,megy senki nem szeret , mindenki láb törlőnek használ.

Aludtam rá két hónapot de elég volt. Csoki jég krém semmit nem segít... Számítógépezés meg nem az én hatás köröm.

2012. júl. 22. 00:30
 7/43 anonim ***** válasza:
ami nem öl meg az erősebbé tesz, vagy nem
2012. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Jó de engem nem erős egy idézet sem. 20 éves vagyok.
2012. júl. 22. 00:33
 9/43 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen problémáim a mai napig. Figyelj, elsőnek is találj valamit, ami cél, vagy egyáltalán, ami jó kedvre derít. Ez a hajlam sokáig meg fog maradni, hidd el, tapasztalat...

Lesznek időszakok, amikor már a jó dolgok is kevesek lesznek, hogy maradni legyen okod.

Nekem erre van egy módszerem. Tégy el valami olyat,amivel öngyilkosságot követhetsz el, jó biztos helyre, ahol te se nagyon kotorászol, meg veszel elő dolgokat.

Ha rád jönne a rosszkedv, akkor gondolj bele, hogy van kiút, de miért ne maradhatnál, nem továbbszenvedésből, hanem pusztán kíváncsiságból, hogy mi sülhet ki az életedből, (időd mint a tenger..maximum megöregedsz) és meghalsz(: Nade komolyra fordítva, ajánlom kajak ezt a módszert, kicsit önuralomra tanít, és erősebbé tesz, mert kívülállóbb, mégis a társadalom teljes tagjaként tudsz az emberek között élni. Emellett egy belső nyugalmat ad!

2012. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként röhögni fogsz, de én is az önkéntes munkát javaslom. Amíg mások problémáival foglalkozol, addig a tiéd eltörpül. Nem gondolkozol, nincs időd ezzel foglalkozni és ezen felül valaki mással pedig jót teszel. Ha van benned erre némi affinitás, akkor pedig megindul benned valami érzés, hogy jót cselekszel és nem vagy hiába. Huss az öngyilkosság gondolata már el is szállt.


Más oldalról megközelítve ha öngyilkos lennél csak megfutamodnál. Gyávaság lenne, roppant nagy gyávaság! Én azt tanácsolom, hogy tűzz ki egy időpontot, amíg a sebnyalogatás, zokogás, bármi tarthat. Ez legyen egy-két hét, utána szépen állj fel, rázd meg magad és nézz előre! Járj el edzeni, vagy futni, amivel levezetheted a fölös energiát/feszültséget. Gondolkozz el valamilyen célon, amit adhatnál az életednek (akár az önkéntes munka, ami átsegít a nehéz időszakon) és szépen kezdj el mindent előröl felépíteni. Valljuk be egyszerűbb megfutamodni és eret vágni ez tény és való. A kérdés, hogy te erős vagy-e avagy sem...

2012. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!