Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van hogy jópofizzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van hogy jópofizzak a csajokkal, rendes legyek velük, más?

Figyelt kérdés

Egyik oszlopba majd jön a "ne nyafogj":)

Másik oszlop, van még hasonlóan más is?


kezdeményezel a csajnál, leesik neki a tantusz hogy "jó" és nyeregben érzi magát, gondolom ismeritek a dolgot..kicsit fárasztó néha már tényleg rendesnek lenni,...ez igazabb a facés beszélgetésekre. tisztelet a kivételnek.

(ki kell próbálni milyen teljesen pofátlannak lenni)

most ne értsetek félre nem egy hadban állok a másik félre értés ne essék nem állok hadban a másik nemmel.


De az érdekelne tényleg aki "minden nőt" megkap ez amolyan belültől áradó dolog (tapasztalatból nyert), meddig hajt egy nőre, mert szerintem, tudjátok van az a bizonyos érzés mikor látszólag "nem" a csaj, de mégis érzed belül hogy igen, megfogtam. Na azután menni igen, és lesz belőle valami, de ha full közömbös gondolom nem a végtelenségig kergetitek.


2012. dec. 26. 21:13
 1/4 Patrik24 ***** válasza:
Nem ártana egy egyértelműen megfogalmazott kérdés. Amúgymeg senki nem mondta hogy jópofizni kell. Minek játszod meg magad? Add magad, beszélj úgy ahogy kedved van.
2012. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem jópofizz, legyél bunkó.
2012. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem én se teljesen a kérdést,de szerintem az ilyen csajjal eleve nem érdemes foglalkozni,aki mellett kicsit megalázottnak vagy alacsonyabbrendűnek érzed magad. Megmondom neked őszintén,én szeretem ha egy fiú kedves meg tud udvarolni,de szerintem fontosabb,ha ezt nem kényszerből csinálja,vagy épp olyan szinten ami már kicsit uralkodó-rabszolga jelenetet fest elém. Szóval legyél kicsit határozottabb,magabiztosabb,nem kell mindig mindent hagyni a nőknek/csajoknak,mert akkor tényleg kihasználnak. Az a kapcsolat,amit nem úgy kezdesz eleve,hogy szeretsz az illetővel lenni,és élvezed minden percét,hanem csak igyekszel a kedvébe járni,akármilyen jószándékú,nem fog sokáig mebbi,mert beleőrülsz. Szerintem inkább keress olyant,aki megbecsül. Tudod,nem érdemes futni olyan szekér után... Meg az is számít,kinek mi az érdeke a kapcsolatot tekintve. Mert mindegyikhez máshogy kell hozzáállni szerintem:)

16/L

2012. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyire zűrzavaros kérdést még életemben nem sokat olvastam. A lényeg, én pl úgy vagyok, hogyha egy nőhöz ha közelednék is, és látnám,hogy nem hajlik a dologra, kéreti magát, akkor hagyom a fenébe, és soha többé felé se fingok.

Szerintem ezt sokan csak továbbgodolják,hogy látszólag nem de belül igen meg satöbbi hókuszpókusz. Én ezt nem szeretem. Igaz a kéretős, nehezen kapható nőket is hányom le nagyívben. Döntse el ott akkor, hogy kell vagy nem. hA nem nem, és tudomásul van véve. Ennyi a történet...

Bunkó ne legyél, mert megszopod kő keményen. Rühellik a nők a bunkókat.

Tudni kell normálisnak, viccesnek lenni. Ez pedig nem egyszerű, megtalálni a mértékeket. Ez a legnehezebb az egészben, hogy ne legyél egy nyalizós édeskedves nyomorék ,és ne legyél egy kiábrándítóan tirpák jószág se.

2012. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!