Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy még nem szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a párom 24, 4 éve vagyunk együtt, természetesen majd szeretnék gyereket, akár többet is, de most valahogy szóba került ez és olyan kellemetlen érzés jött rám... még most diplomáztam, nagyon sok tervem és célom van még az életben amit meg szeretnék valósítani gyerekvállalás előtt. Nyugtassatok meg, normális hogy még nincs bennem az akarás?
2013. nov. 17. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
valaki sose akar,te döntöd el mikor akarsz bmeg..:D
2013. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még van sok idöd, inkább valósítsd meg a terveidet elöször.
2013. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy alapot végül is le kell tenni előtte.
2013. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a karrier > család hozzáállás nem jó, én a régi családmodellt részesítem előnyben és családcentrikus is vagyok, így a karrier nálam nem szempont. De ez csak az én véleményem. Szíved joga vállalni vagy nem vállalni gyereket. Ez a közös döntésetek kell, hogy legyen.


22/F

2013. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!