Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen gyereket?

Figyelt kérdés

Mindig ha kisgyerekeket látok mostanában, elszorul a szívem, mert én is szeretnék egyet..

Sajnos a mai világban a gyerekvállalásban nem a boldogság, a család építés tölt be fontos szerepet, hanem a pénz...mint mindenhol..addig nemvállapnak az emberek gyerket, ameddig ki nem építik a karrierjüket, megfelelő anyagi hátteret nem bíztosítanak a gyereknek. Bezzeg régen, amikor nemszámított hogy ki milyen szegény, az volt a lényeg hogy boldogok, és van egy gyerek aki összetart két embert.


Amúgy fiú vagyok, és nem cigány, nemtartozom semmilyen kissebbségi etnikumhoz...csak szeretnék egy gyereket:)


Szerintetek ez baj, hogy ennyi idősen apa akarok lenni?


2013. okt. 20. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Megbánnád.
2013. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem mindenképp, csak a lányoknál ne nagyon ezzel kezd.
2013. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Értelek és ari vagy, de boldogságért nem adnak pelenkát, ruhát, ételt, villanyszámlát sem lehet belőle fizetni és az ebédpénzt az oviban.
2013. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát igen..:D a korombeli lányoknak ugye ez még a fejében sem fordul meg...
2013. okt. 20. 11:44
 5/20 anonim ***** válasza:

Jó buta vagy.

Majd 27 évesen.Amikor te is megkerested az alapot hozzá,és nem csak anyuci meg a jövendőbeli apu fizeti azt a gyereket!

Megcsinálni és megszülni nem nagy művészet.

Eltartani és normális embert nevelni belőle!Nah az már nehéz!

2013. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3#

köszi, de ez a legkissebb gond..pont ezt akartam leírni, hogy nem egyből az anyagiakat kéne nézni (mint oky sok ember ezt teszi)

hanem azt hogy boldogok legyünk...a többi pedig úgyis lesz valahogy:)

2013. okt. 20. 11:46
 7/20 A kérdező kommentje:
5# amint írtam ÉN VAGYOK A FÉRFI
2013. okt. 20. 11:46
 8/20 anonim válasza:
Majd èn szülök neked ^^
2013. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Jó akkor majd ha megteremtetted az alapot hozzá és nem anyucitól kell kérni pénzt!

A mondanivaló ugyan az.Kis taknyos vagy még.Te is gyerek vagy.

2013. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Először is azért végezd el a suli, van vissza 1 vagy 2 éved, meg lesz a szakmád és kezdj el dolgozni persze nem ártana most egy barátnőt fognod és mire elvégzed a sulit addig a párod is eléggé ki ismered és lehet, hogy 19-20 évesen lehet egy gyereked. :) Persze a párod ne 15 legyen most mindenképpen egy korú legyen veled vagy esetleg 1-2 évvel idősebb! Nem lehetetlen amúgy a vágyad fiatalon. De, ha most pl. volna egy barátnőd és most terhes lenne akkor nagy valószínűséggel a szülök segítsége kéne és azt nem biztos, hogy díjazná a te szüleid illetve a lány szülei, persze biztos, hogy segítenének nektek, de akkor is! Meg gondolatlan lennél most és szerintem egyenlőre próbáld ezt most ki verni a fejedből és arra koncentrálj, hogy egy szakmád legyen minimum és esetleg majd esti tagozaton érettségizel!


25f

2013. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!