Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a barátom barátja?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem már őket. Az említett srácnak nagyon jó a humora, iszonyat szórakoztató. Pasiként egyáltalán nem találtam vonzónak eddig, de mostanában azt veszem észre magamon, mintha bejönne nekem. Soha nem volt még olyan, hogy valakit csak és kizárólag valamilyen belső tulajdonsága alapján találjak vonzónak. Mindig az összhatás számított (külső+belső). Kezdem kicsit kellemetlenül érezni magam ez miatt. Nem akarom túlságosan megkedvelni. Vajon csak bedumálom magamnak, hogy esetleg bejön nekem? Sosem voltam még ennyire bizonytalan ilyen dologban:D
2013. nov. 17. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Bejön neked.
2013. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!