Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eshet valaki úgy szerelembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eshet valaki úgy szerelembe, hogy még nem is találkozott az illetővel, csak neten beszélgettek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyenkor legfeljebb egy idealizált személybe szeret bele az illető,ha bele is szeret.
2013. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak, ha nem tudja, mi a szerelem.
2013. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eshet, de ha a személy nem az akinek gondolod, hatalmas pofára esés lesz... Bár én ezt nem nevezném szerelemnek, de lehetséges. (Maximum egy "kamu emberbe" szeretsz bele.)
2013. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Missi_Key ***** válasza:
nem. ha látod a hormonjaid úgyis felülírják...
2013. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érezhet hasonlót, de igazi szerelem csak akkor lehet, ha személyesen is találkoztak...egyébként is chaten hajlamosan nem önmagukat adni az emberek. Én is észrevettem magamon, hogy chaten ugye van időd gondolkodni a válaszokon és próbálok még humorosabb lenni mint élőben és frappáns válaszokat adni...élőben meg ugye rögtön kell válaszolni, mert retardálnak néz, ha 5 mp-el később válaszolok mindig.
2013. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, már estem de nem volt szerelem, akkor is tudtam de egyszerűen minden bajom volt, ha nem beszéltünk és mikor esetleg nagy ritkán rám írt (fiú vagyok) olyan boldogság töltött el, hogy hihetetlen. Plusz egész nap ő járt a fejemben, stb.

Sajnos találkozó nélkül és elég csúnyán lett vége az "álomnak".

2013. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Csak felépíthet róla egy képet, amibe beleszeret, de az nem az a másik személy.
2013. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max. egy illúzióba, mert könnyen lehet, hogy ha találkoznak, akkor rájön, hogy a megismert illető nem olyan magas, kevesebb a haja, szőrös a keze, nem olyan az illata, furán beszél stb.
2013. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnos igen.
2013. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!