Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, akinek soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek soha nem volt párkapcsolata, úgy érezte egyedül fog megöregedni és meghalni, és akkor találkozott a jelenlegi férjével/feleségével, vagy ezeket csak azért mesélik, hogy vigasztalják az embert?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
van, aki sose találja meg..
2013. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nemtom, nemérdekel az ilyen, nem gondolkozok ilyeneken.


igazság szerint én már 23 vagyok, de azt se tudom mi az a pinci.

meg igazából kb 10nek érzem magam úgyhogy ennyi :D

2013. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi kivetnivaló nincs.
2013. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nefossál megtalálod majd a nagy Ő-t
2013. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 elmúlik válasza:
az a probléma, hogy így kezeled a dolgot. csak rajtad múlik, hogy találkozol-e olyan emberrel akit tudsz szeretni. a te döntéseid sora ez az egész. senkit nem kell pátyolgatni és vigasztalni ilyen történetekkel, mert mindenki a maga ura, és saját magának köszönheti az életét. így ha nyitott vagy, gondolkodsz, tudatosan élsz, akkor hidd el, nem fogsz egyedül megöregedni és meghalni.
2013. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

van ilyen

adj le az igényeidből

2013. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos létezik ilyen, de ez leginkább attól függ, hogy az ember addig miért nem talált társat. Én pl. rettenetesen ocsmány vagyok, annyira, hogy minden lány undorítónak lát, szóval én nem is fogok soha párt találni, mert a nők ízlése nem változik akkorát, hogy bárki is majd legalább elfogadhatónak lásson.
2013. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mindenki talál végül valakit,aki hozzá való. :) Ne gondolkozz ilyen borúsan! Egyáltalán hogy jutott ez most az eszedbe?
2013. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, igazából azt akartam volna kérdezni, hogy itt vannak-e ilyenek...:)

egyáltalán nem vagyok borús, és nincsenek olyan igényeim, amikből le kellene adni :)

Talán rosszul fogalmaztam. De azért furcsa, hogy egy ilyen kérdés is ki tud váltani ellenséges válaszokat :D


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, tanácsokat, meg mindent :)

2013. okt. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!