Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál olyanokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál olyanokat a barátom, ha leülök mellé átül egy másik székre, ha én is odaülök az asztalhoz, visszaül az előző helyre meg ilyenek?

Figyelt kérdés
pl amikor lefekszünk aludni én lefekszem, ő még nem jön ágyba, tesz vesz, beszélgetünk, erre felkelek pisilni, akármi és akkor megy az ágyba.meg olyanokat is csinál pl ha a hűtő mellett ül, megkér hogy én egyek ki neki valamit a hűtőből. mondtam, hogy de te ott ülsz mellette, de hogy én tőlem jobban esik.meg én húzzam el a sötétítőt, meg kezeljem a hangerőt a lejátszón, és közben figyeli hogy zokon esik e a kérése, vagy automatice csinálom. mind ez mi ez? ha rákérdezek csak elárulom, hogy hogy összezavar, tehát bizonytalan jellem vagyok, tehát konkrétan nem akarok rákérdezni nála.
2013. nov. 17. 23:24
 1/7 A kérdező kommentje:
* vegyek ki neki vmit
2013. nov. 17. 23:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá. Ettől még nem leszel bizonytalan.

Ami elsőre beugrotta,hogy brutál kényszeres lehet és van valami "tikje".

2013. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erről még beszélünk, hogy csak így kiírod a magánéletünket bébi!
2013. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Emelni kellene a gyógyszeradagot, mert ez már kezd átmenni valami kényszeres betegségbe :)
2013. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja meg olyanokat is csinál, hogy pl szex után úgy alszik mellettem, hogy véletlen se érjen hozzám(amúgy kicsi az ágy, nem francia, szóval nem egyszerű ezt megcsinálni) vagy volt, hogy szabályosan hirtelen ellökött magától az ágyban, vagy elnyomott vagy hogy is írjam. amikor én már nagy békésen majdnem aludtam. rákérdeztem, hogy ez mi vooolt? erre visszakérdez, hogy micsoda? mivel hulla voltam, annyit mondtam rá, hogy el is felejtetted? hát én nemfogom soha. és inkább aludtam. de szóval..
2013. nov. 17. 23:41
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de azon kívül hogy beteges a dolog, más nincs?

én néha azon gondolkodom, hogy direkt csinálja, hogy idegesítsen. csak úgy. poénból.

2013. nov. 18. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik exemnek voltak hasonló dolgai. Ő azért csinálta, hogy idegesítsen. Meg nem volt normális. Az éjszakai ellökésekre persze nem emlékezett...

Szerintem vmi gond van a barátodnál, ez nem normális dolog...

2013. nov. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!