Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg megcsalt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg megcsalt? Nem tudom kinek higgyek.

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon megváltozott a kapcsolatunk rossz irányba..Előtte is sok veszekedés volt,de mostanság derültek ki a régi hazugságok,balhék is úgyhogy minden összejött..Van egy lány akivel jóban van,és az az érzésem hogy több van a dologban mint barátság...Volt hogy együtt voltunk bulizni,én ki voltam borulva a barátom szart a fejemre mert a lány körül legyeskedett ölelgette röhögtek stb(állítólag jó barátok..)..Fura félreérthető beszélgetéseik voltak a hátam mögött,amire csak ennyit válaszolt barátom hogy viccelődtek ..Megígérte hogy kevesebbet találkozik vele mert engem szarul érint,kiderült hogy a hátam mögött találkozgat vele..Megkaptam a balhét hogy miért vagyok féltékeny,holott ő nem engedi hogy találkozzak fiúbarátaimmal akik 3 éve nyomultak rám vagy csókolóztunk esetleg... Nemrég szakítottunk és békülni akartam,lekoptatott hogy nem ér rá..Kiderült hogy a lánnyal meg haverjával találkozott,másnap kettesben a lánnyal ment el sétálni....Írta hogy igenis akar vele találkozni mert jó barátja,mondom rendben de akkor én is találkozok azzal akivel akarok...Erre meg kiakadt hogy de az más mert azok nyomultak rám........Teljesen ki vagyok készülve,nem tudom hogy mitévő legyek...Nagyon sokszor elcseszte az utolsó esélyeit,és én vagyok szidva hogy bekorlátozom meg megalázom és nem érzi hogy szeretném,nem elég jó nekem...A csaj eléggé "vagány",szabados,lázadó típus aki tangás képeket rak fel az internetre....De neem,neki nem jön be szó sincs róla.. Szerintetek megcsalhatott vagy érez valamit a lány iránt ? Mert ha annyira leszarná ahogy állítja akkor miért találkozgatnak a hátam mögött a szakításunk után egyből? (a lánynak is van barátja amúgy.) előre is köszönöm! 19/L
2013. nov. 18. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én végleg kiadnám az útját....
2013. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem hülye vagy.
2013. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Majdnem 2 éves kapcsolat,nekem első szerelmem nagyon nehéz nem tudom elengedni...:( De nagyon félek és nagyon sokszor bánt..Én is őt ezt tudom,de a nagyobb balhék és a szakítások mindig miatta voltak..Nem tudja hol a határ..De azt vallja hogy már pedig sosem csalna meg szeret stb....
2013. nov. 18. 08:54
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért vagyok hülye kedves 2. ?
2013. nov. 18. 08:54
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem igen, bejön neki a csaj. én csak annyit tudok amennyit ide leírtál de ezek alapján elég nyilvánvaló. :(
2013. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnyán kiosztott hogy semmi okom féltékenynek lenni és hogy nem normális hogy el akarom tiltani tőle...De azért esküdözött hogy nincs a képben és nem csalt meg...Furcsa ez az egész,nagyon megy a sunnyogás meg a rizsa..
2013. nov. 18. 08:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizol benne vagy nem? Ha bizol akkor ne vegzald, ha meg nem, akkor jobb ha szetmentek mert ez a kapcsolat mar nem fog helyrejonni.
2013. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is emiatt szakitottam, már amikor először találkozott vele a hátam mögött akkor kidobtam.
2013. nov. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A bizalmamat a megalázáskor és hazudozáskor elveszítette,csak utána "könyörgött" hogy adjak neki 1 hetet megváltozik kezdjük újra stb...És mindig balhé lesz a vége,plusz itt van ez a téma is a sok más sunnyogás mellett..
2013. nov. 18. 09:11
 10/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. azért vagy hülye, mert már rég ki kellett volna lépned a kapcsolatból.
2013. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!