Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 éves lány vagyok, túl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves lány vagyok, túl egy elrontott házasságon. Egy éve megismertem egy számomra vonzó férfit, akivel szenvedélyes kapcsolatba kezdtünk. Ő a válása közepén tart, a felesége vissza akar térni hozzá. Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk, tőle akkor költözött el a felesége 20 év házasság után, én az egyedülálló nők hétköznapjait éltem. Fantasztikus napjaink, éjszakáink vannak egymással, őszinte szerelmet érzek iránta. A párom a házassága alatt mindvégig hűséges volt, a feleség többször is felszarvazta. Két gyerekük van (2000-ben és 2003-ban születtek). A válópert a feleség indította, a gyermekelhelyezési pert a párom. A vagyonmegosztásban folyton problémákba ütköznek, a megegyezést már kétszer is felrúgta a volt feleség. A legutóbbi bírósági tárgyalást elhalasztatta - betegségre hivatkozva. Azóta gőzerővel teper, hogy a párom újra visszafogadja őt, már válni sem akar. A gyerekek elfogadtak engem és én is őket, de természetesen az anyjukat is szeretik és szeretnék a szüleiket együtt látni.

A párom döntésképtelen, arra hivatkozik, hogy mit fog a jövőben mondani a gyerekeinek, ha megkérdezik, miért nem fogadta vissza az anyjukat. Állítólag nem találja vonzó nőnek, nem tudna egy szobában aludni vele.... Az ex persze teletömte a gyerekek fejét, hogy a családjuk miattam nincs együtt (csak az ő különköltözésük után két hónappal ismertem meg a párom).

Időközben egyre hevesebben ostromol egy kézilabdázó pasi, akinek még nem engedtem a csábításának, de a bizonytalanság mindinkább felőröl. Szégyellem magam, de már az is megfordult a fejemben, hogy belemegyek egy futó kalandba vele, úgy legalább véget vethetek a kapcsolatom bizonytalan kimenetelének. A biztos rosszat is elfogadhatóbbnak érzem, mint ezt a bizonytalanságot, ami teljesen felőröl. Mit tennétek a helyemben?



2013. nov. 18. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is heves fellángolós természet vagyok, de azt javaslom, hogy várj türelmesen, hogy lásd, mennyire vesz téged komolyan a pasi. nem biztos, hogy komolyan vesz a fellángolás miatt.
2013. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a meglátásom,hogy ezt kettőjüknek kell lejátszani egymással. Te maradj ki ebből szerintem.
2013. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben biztosan a szerelmet választanám, még akkor is ha nehéz. Ha a gyerekek elfogadnak, akkor olyan nagy baj nem lehet, a nagyobb már talán azt is megérti, hogy elmúlt a szerelem, és attól, hogy apuka már nem él velük, még ugyanúgy szereti őket. Ha tényleg szereted ezt a férfit, akkor megbánnád a félrelépést.


Ja a másik viszont, hogy ő mennyire gondol komolyan téged? Válás után összeköltözés, netán házasság? Mert 29 évesen nehogy csak vigasz legyél egy elvált embernek...

29n

2013. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Ennyi ésszel ne haragudj, de meg is értem a volt férjedet, hogy miért hagyott el. Ma holnap 30 évesen itt tartsz agyilag hogy belemennél egy harmadikkal való futókalandba? Földet rád.
2013. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

türelmem


és a leányságod már régen oda

szal inkább nőnek nevezd magad ne lánynak.....

2013. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem vt már kapcsolatom olyannal,akinek gyereke van, és sajnos ők elég ellenségesek vtak ok nélkül. A lényeg,h mondd meg a párodnak,hogy DÖNTSÖN, te ne befolyásold. Ez a legtisztább,ha a 2 gyerek miatt akar visszamenni menjen. Sajnos ez a kötelék mindig erősebb. Még ha téged szeret ill. beléd szerelmes, akit vinni lehet vigyék, szerintem engedd el illetve Ő DÖNTSE EL MIT AKAR!! Utána,adj esélyt az új srácnak, de addig ne ! Önzés a párodtól,hogy ha húzza az időt és nem tudja mi legyen. Igenis tudnia kell, ne menjen ez hosszú hónapokig.... Ha téged is választ, szerintem sok gond lenne utána amúgy is..
2013. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Girgoy ***** válasza:
Első körben azt mondanám, döntse el a férj (leginkább tényleg neki kell), de nem tudom, mennyire "döntésképtelen". Másfelől úgy látom, a férj és Te is hajlamosabb vagy inkább laza, ideigóráig lángoló kapcsolatra jelenleg. Ez az egész egy káosz, ahol igazából csak annyit tehetsz, hogy legalább részedről csökkented a káoszt. Ott mégis egy régebbi kapcsolat van (még ha a nő abból ki is szaladgált), gyerekekkel, de tudni kéne, hogy mennyire valós a szándákuk a család egybetartására. Ez persze lehet, hoyg nekik maguknak se tiszta. Szóval, én is azt mondanám, húzódj vissza. Próbáljanak meg előbb ők valamire jutni, hiszen még teljesen el sem váltak, addig meg Te azzal foglalkozz, hogy akarsz-e valaha normális, tiszta és tartós kapcsolatot, vagy csak repkedsz, mint valami forgószél, letarolva a terepet. Az utbbitól Te se leszel boldog (bármennyire is hű de király ez pár hétig, de aztán elmúlik), és másokat se teszel valóban boldoggá. Javaslom, első lépésként ne kezdj se házas, se válófélben lévő pasikkal, aztán gondold át, mit is akarsz az élettől (stabil, nyugodt, tartós kapcsolatot vagy kamasz vaduláshoz hasonlót), mert a korod közben bizony halad előre...
2013. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Ne haragudj meg de felfordult a gyomrom:(
2013. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem az "élsportoló" barátnője vagy?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet:)

De cseppet furcsa ,hogy itt élik az életüket mind a ketten,hacsak nem egy unatkozó valaki szórakozik...

2013. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!