Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha a párotok (férfi) ki akar menni külföldre?

Figyelt kérdés
Közben a barátnőjének akad munkája (egy lánynak a gyerekére kell vigyázni,ezt a munkát a párom találta nekem) az elején a hölgy kedves volt válaszolt nekem,miután kiutazásra kerül a sor 5 levelet irtam a hölgynek,nekem nem óhajt válaszolni csak a páromnak,ők megbeszélték hogy segít munkát találni neki,nekem továbbra sem akar válaszolni a hölgyemény a továbbiakról,borzasztóan aggódok,és félek, hogy elveszítem a párom!

2013. nov. 17. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt írd le normálisan is, mert az elején E/3 van a végén E/1 és így nem világos.


Amúgy ha ki akar menni, menjen, és menj vele te is, én is külföldön élek a párommal. Megoldható.

2013. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De.. mi? Kint kellene vigyáznod a gyerekre, vagy micsoda? Mi van??
2013. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Együtt mennénk ki a párommal,egy hölgyet találtunk aki annak a fejében ad ingyen szállást,ellátást hogy én vigyázok a gyerekére szóval ingyen lenne az egész, párom meg tudna közbe dolgozni amég én a gyerekre vigyázok, de a hölgy nekem nem ír vissza de páromnak meg igen , azt monja nem kapja meg az üzeneteimet csak páromét kapja meg
2013. nov. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!