Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan pályakezdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pályakezdő munkanélküli, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés

Már kezdem azt hinni, hogy amiatt nincs barátnőm, mert nincs munkám sem. Sőt, visszagondolva az utóbbi ismerkedéseimre, mindegyik sikertelensége arra vezethető vissza, hogy álláskereső vagyok. Ergo pénztelen csóró szar.

Hagytak már el engem olyanért 1 hónap után, akinek jófizető állása volt, én meg még csak végzős egyetemista voltam. Amikor szóba kerül, hogy ki mit csinál, már előre félek, hogy hogyan írjam le, hogy nincs munkám. Depresszió kerülget néha, ha erről van szó. Fogalmam sincs mihez kezdjek, naponta legalább 3 önéletrajzot küldök el és már év elejétől tart ez a folyamat.


2013. nov. 18. 14:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem olyan nincs, olyan csak az ősi legendákba létezik XD
2013. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy legalább te jól szórakozol.
2013. nov. 18. 15:04
 3/24 anonim ***** válasza:
az tenyleg gaz hogy nincs munkad. de ez azert nem ok arra hogy ne talalhass baratnot. aki azert nincs veled mert nincs penzed szerintem azert nem kar. annyira nehez munkat talalni?
2013. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az ékezetek hiányából gondolom, hogy te nem Magyarországon élsz, hogy ezen meglepődsz.
2013. nov. 18. 15:06
 5/24 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Igen, a haveri körömben 2 is. Az egyiknél a srác még gyakornok, azaz lóf...t se keres, a csaj már dolgozik vagy 2-3 éve, nem rosszul keres. A másiknál a srác már vagy 1 éve munkanélküli, a csaj jól keres.


Szóval a csajozásban való sikertelenséged nem erre kell fogni :P Nyilván van amelyik lánynak számít ez a dolog, van viszont olyan is szép számmal, akinek nem.

2013. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

A párom is végzős egyetemista, jelenleg 3 éve vagyunk együtt, és nyilván ezelőtt sem dolgozott, mert tanult. Meg sem fordult a fejemben, hogy emiatt elhagyom. 2 éve együtt élünk, a suli miatt albérletben vagyunk (mivel még én is tanulok), de valahogy mindig ki tudtuk gazdálkodni a dolgokat az ösztöndíjból. Minimális támogatást kapunk csak a szüleinktől (sőt, ő még csak azt se kap, mert az apukája meg nem él, az anyukája meg sajnos nemrég veszítette el az állását, szóval inkább még a barátom próbálja támogatni őt, nemhogy otthonról várna segítséget).



22/L, párom 25/F

2013. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Oké, én nem azokra gondoltam, akik már évek óta együtt vannak, mert akkoriban gondolom, hogy egyiküknek sem volt munkája, tehát anno iskolásként jöttek össze.

És igenis számít a nőknek ez, van itt egy kérdés erről, és mindegyik nő azt írta, hogy náluk kizáró ok, ha egy férfi munkanélküli.

2013. nov. 18. 15:09
 8/24 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz olyan munkát találni amivel meg lehet élni és az emberi méltóságod is megtartod.Főleg pályakezdőként!
2013. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

tenyleg nem vagyok magyarorszagi es nem gondoltam volna hogy ennyire lehetetlen munkat talalni nalatok.

szerintem ez nem lehet kizaro ok hogy nem dolgozol. esetleg ha teljesen kilatastalan a helyzeted vagy az ha nem is akarsz

2013. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Örülök, hogy legalább te jól szórakozol."


De kis aranyos vagy :DDD

2013. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!