Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok belé? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú a sulinkban, aki teljesen átlagosan néz ki, de kb. havonta cserélgeti a barátnőit. A "rekordja" 4 hónap volt. Mindig is elítéltem ezért. Régebben néha találkoztunk a buszon (egyfele lakunk) és akkor beszélgettem vele, akkor mindig kedves volt, és mikor leszállt még jó sokáig ő járt a fejemben. Mostanában viszont, kb. 3 hete szinte mindennap bevár (általában több órám van mint neki) és együtt megyünk haza, és a helyzet az, hogy ennek én titkon azért eléggé örülök, bár ezt sose mondom neki. Néha nagyobb társaságokkal is megyünk (sulitársak), és kb. másfél hete rászokott, h szerelmemnek hív. Tök komoly fejet vág, amikor mondja, de mégse tudom eldönteni, h nem szivat-e. (mert elég gyakran szoktuk egymást csesztetni) Én ilyenkor csak annyit mondok h "hülye vagy?" vagy csak úgy teszek minzha nem hallottam volna. De igazából rülök neki. De ha belegondolok, h lehet h csak szivat, és h már kismillió lánnyal járt....(amúgy most éppen senkivel, már másfél hónapja, ami nála rendkívül szokatlan) szerintetek most mi van?? Teljesen összezavarodtam....

15/L


2013. nov. 18. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá mit akar tőled és akkor okosabb leszel..
2013. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:) vagy csak tetszik neked, ahogyan viselkedik veled.
2013. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zotanbro ***** válasza:
átfog baszni.. mi lenne?
2013. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, h én is ettől tartok...H "át fog baszni".
2013. nov. 18. 18:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Rákérdezni, hát gondoltam már erre, el is határoztam, de aztán leesett h nem merem, amikor eléálltam...
2013. nov. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!