Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy magányotokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy magányotokban és kilátástalanságotokban a sokasodó problémákkal gátlásaitokkal, hogy legszívesebben kilépnétek ebből a valóságból?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem talán jobb lenne ha nem is lennék vagy meghalnék.


26F


2013. nov. 18. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
En ugyanúgy ertek éppen :( 18 L
2013. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt érzem, de nem szabad erre gondolni, el kell ezt felejteni, élni kell. 19L
2013. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.Minden problémára van megoldás és az nem az öngyilkosság.Attól még senkinek nem lett jobb.
2013. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudjátok a gátlásaim rabja vagyok rengeteg a tanulni való rengeteget dolgozom nem sok mindenre jut idő többek között pihenésre sem, és nem látom az alagút végét

közben Plátói vonzalmak tengerében hányódom.

Túlvállaltam magam de kénytelen vagyok ezt tenni ha valami esélyt akarok előrébb jutni. Csak nagyon rossz egyedül, olyan értelmetlennek tűnik minden nem volt még barátnőm.

2013. nov. 18. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah,most mélyponton vagyok.Tönkretett két szerelem:(,egy a távolság miatt,egy pedig mert?!....nem tudom miért nem tud némelyik pasi értékelni egy õszinte odaadó szerelmet.Ugyhogy én feladtam mindent.Bogyi+sör,aztán lessz ami lessz.A boldogság nem mindenkinek jár.Így tapasztaltam.:(
2013. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4:Nekem se nagyon volt még.Legfeljebb egy,de az se volt valami komoly kapcsolat.Mégsem akarok leugrani a hídról.Ha a jövőmet nézem,akkor azt látom,hogy más "mocskát" fogom takarítani egész életemben,ha nem változtatok és nem állok a sarkamra.De még ,ha így is tűnik,akkor is úgy állok hozzá,hogy talán jól alakulnak a dolgok.

Ha meg akarnál halni,akkor nem írtad volna ki a kérdésed.Te pusztán figyelemre vágysz,mert a kutya se törődik veled.Aki meg akar halni,az általában egy szót se szól és ezt tapasztalatból mondom.

2013. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ereztem mar ilyet, tobbszor is. Eloszor olyan 21 eves korom korul. Kilatastalannak tunt minden, nagyon rossz eletem volt, de vegul minden megoldodott. Ido kell mindenhez. Persze azota teljesen mas jellegu problemaim vannak, sokszor kilatastalan az elet, de igaz a mondas: Sose volt meg olyan, hogy valahogy ne lett volna. Turelem es kitartas. 26L
2013. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek, de próbálok tenni ellene, de eddig még semmi eredménye. Igazából a nőkkel van a probléma.
2013. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Miért csak a nőkkel? A férfiakkal is van probléma szerintem meg a társadalommal van nagyon nagy.

Délibábos egzisztencia ellehetetlenített élet, rohanó nyugati, érték vesztett világ, intolerancia, hazugságok, manipulációk, mérgezések, érzéketlenség, környezetszennyezés növekvő válság szegénység.


Kik irányítják a szálakat..? és miért így..?

2013. nov. 18. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!