Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne egy teológus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy teológus srác barátnőjét elcsábítani, úgy hogy elhagyja értünk?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy valami okos akkor nem nagyon fog menni.
2013. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Az a csaj, aki elhagy valakit érted, téged is el fog hagyni valakiért.


Te most tényleg tönkre akarsz verni egy kapcsolatot? És ugyanígy ki fogsz írni kérdést, ha a lány teljesen ugyanígy elhagy?


Nyúlj egy kicsit a hátadhoz. Tapogasd végig, középen, vertikálisan. Kell érezned ott egy horpadást - na, ha ember lennél, ott lenne a gerinced. Próbáld visszanöveszteni, még nem késő...

2013. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most én tehetek arról, hogy szinte minden lánynak ki utamba akad már van barátja,...most örüljek annak, hogy másnak van... én meg siránkozzak otthon, hogy miért nem találok egyet ? ... ha tetszik akkor megpróbálom s kész ....egyébként velem sem kedvesebb senki... egyébként még nem volt barátnőm, hogy ha összejöhet teszek arra magasról, hogy ez mennyire etikus vagy sem vagy , hogy hány más személy szenved érte ... az élet egyre jobban arra ösztönöz , hogy önzőnek kell lenni ha meg akarok élni
2013. nov. 18. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nem önzőség, hanem gusztustalan hátbadöfés, nem csodálom hogy ilyen mentalitással még nem volt senkid
2013. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem az lenne a hátba döfés vagy gerinctelenség .... ha a későbbiekben őt kérnők meg,hogy adjon össze minket :D
2013. nov. 18. 23:42
 6/9 anonim ***** válasza:
de egy kis genya vagy, leütnélek legszivesebben...
2013. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mennyi irigy ember :P .... irigylik azt is ha az embernek van mersze harcolni azért amit el szeretne érni... , másképp nem szitkozódnának ilyen hevesen amíg nem az ő nőjük a célpont...
2013. nov. 19. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irigy. És ha az én nőm lenne a célpont? Nem is élnél azután, hogy rá mertél nézni, kislányom ;)
2013. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak nem teológus vagy :P ?
2013. nov. 19. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!