Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem viszonozzák a szerelmem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem viszonozzák a szerelmem. Hogy tudnák felejteni?

Figyelt kérdés
2 éve szeretek egy srácot, de nem lép. Próbálom elfelejteni, de nem megy mert minden nap látom a suliban. Arra gondoltam, hogy másik suliba megyek, de nem tudom otthagyni a haverjaim. A barátnőm eljönne velem másik suliba, mert egyébként is gondolkodtunk, hogy átmegyünk kisgimibe, edig nem voltam olyan biztos benne hogy jó ötlet lenne-e, de úgy érzem nicns megoldás. Nagyon szeretem a fiút, és tudom, ha még 1 és fél évig kell látnom őt a sulibn, abba belebolondulnék. Szerintetek lenne még valami jó ötlet, hogy tudnám végre elfelejteni? 13/L, a fiú pedig 14/F
2010. jan. 9. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
*Tudnék. Amúgy meg idővel.
2010. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nehéz dolog ez....Engem is dobott a barátnőm augusztusban egy másikért. kb novemberre tudtam kiheverni. belül még bánt, dehát az élet megy tovább nem tehetek semmit. lassacskán az én szerelmem is kialudt...így lesz ez veledis. csak nézz körül más lányok között is, énmár ki is szemeltem egyet;)


17/F

2010. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagyis a fiúk között nézz körül:D a saját esetemre koncentráltam és véletlenül lányt írtam xD
2010. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!