Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a fiú szereti a barátnőjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú szereti a barátnőjét, miért csalja meg?

Figyelt kérdés
nem értem ezt a férfiakban...
2013. nov. 19. 11:35
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

30.

Oké.Kell a változatosság?Akkor tessék szakítani!A nagy hős szerelmes nem bántja meg a párját azzal,hogy megcsalja.

Hanem szakít,és utána keres másik partnert!

Nagy különbség van ember és ember között.De te inkább közelebb agy az állathoz mint az emberhez!Bár ez lehet rájuk nézve bántó.

2013. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Akkor idióta hősszerelmes vagyok, 8 éve ugyanazzal, és nem csaljuk egymás fűvel-fával. Lehet szakítani. Az is más, mint átverni valakit a háta mögött!
2013. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Pff ti nyálas kis hülye gyerekek, miért kell mást elitélni mert félre b@aszik a párja mellett? Ezért le kell nézni?
2013. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Bizony.Ezért le kell nézni!Gerinctelen dolog.A párod nem azt érdemli!Ügye tudod.A megcsalt félt sajnáljuk.Nem téged.
2013. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Kit érdekel szerinted hogy kit sajnálsz te? Szerintem senki sincs rászorulva a szerencsétlen sajnálatotokra
2013. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Miért érzem azt,hogy provokatív majom vagy?Egy értelmes ember nem így áll a megcsalás témához.

De az ilyen kis férget csak el kéne taposni.Miért nem lehet szakítani?

2013. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Na megszólalt a főféreg, kis nyálas majom lehetsz akinek nincs esélye a lányoknál
2013. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknál nincs.Van egy érett barátnőm.Egy igazi nő!Nem vagyok én nyálas.Csak van tartásom és becsületem.
2013. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Megcsalni? Te? Barátnőd/barátod sem volt még soha! Ha lett volna, nem így állnál hozzá..
2013. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Én egyet értek vele valamiben. Például ha olyan helyzetbe kerülnétek hogy egy miniszoknyás csaj szinte lerángatja a gatyátokat, ti szemrebbenés nélkül elküldenétek a fenébe? Én voltam igy legénybucsun és akkor is volt barátnőm, ivott mindenki és az egyik csaj rendesen ledöntött az ágyba, és nemtudtam ellenállni. Ez már 5 éve volt azóta se csaltam meg, de nemhinném hogy ellen tudnák állni legközelebb akár.
2013. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!