Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnom nemakar velem osszekoltozni, mert h vallásos és ezt nemengedheti meg magának. Elottem régebben igaz, de egy házas pasival volt joba egy évig, persze titokban. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nemakarom a fejéhez vágni, mivel tudtam errol, de akkor hol volt a vallásossága. Mit tegyek, mondjak? Ti mit tennétek? Szeretném ha hozzám koltozne, de még elvenni nemakarom pár honap után.
2013. nov. 19. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig ö azt szeretné, hogy elvedd!
2013. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért már dugtok?
2013. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A "jóban volt" mit jelent? Szexuális kapcsolatot?

Én amúgy dobbantanék egy ilyen kapcsolatból (vagyis nem alakulna ki kapcsolat), mert az együttélést és szexuális életet fontosnak tartom házasság előtt, nem akarnék zsákbamacskát játszani.

Az ilyesmi csak két egyformán vallásos ember között működik, ha működik egyáltalán.

2013. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még várjatok, pár hónap után nem biztos, hogy össze kell költözni. Úgy is sok időt tölthettek együtt, ha konkrétan nem nálad lakik. Persze ez attól is függ, hogy hány évesek vagytok. Meg nem tudom, hogy ez pontosan, mit is jelent. Pl. azért nálad aludhat? Vagy azt sem lehet?

Nem lehet, hogy a barátnőd azért ragaszkodik annyira ezekhez a szabályokhoz nálad (ugye írtad, hogy előtte nem mindig volt ilyen szabálykövető) mert így akarja elérni, hogy hamar megkérd a kezét?

2013. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dugunk,és dugott azzal a házas pasival is,ilyennel nincs baj.
2013. nov. 19. 13:51
 6/13 A kérdező kommentje:
4es,erre gondoltam én is,lehet,mivel utalt is rá.
2013. nov. 19. 13:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Vallásosság, erkölcsösség, aha.. :D Bocsi haver, ne vedd sértésnek, de a te barátnőd az álszent, szemforgató mocskok közé tartozik, akit minél előbb pattints le, mert te fogod a rövidebbet húzni. Sorolhatnám a miérteket, de nincs értelme. Volt már két ilyen nővel is, gyakorlatilag teljesen az igájukba akartak hajtani megkötözve bilincsben, miközben ők eljárogattak bulizgatni, meg flörtölgetni hapsikkal.. :D Persze csak utólag tudtam meg, mert a félrevezetésnek hittem inkább, mint a józan eszemnek.. Úgyhogy haver, dobd ezt a szukát, mert ez egy érdek k__rva.
2013. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
* volt már dolgom .... elírtam valahol a mondandóm közepén
2013. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

még annyi, hogy én ezt nőként mondom, szóval még férfiúi elfogultság sincs bennem

2013. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval "d*gtok"...Oké, akkor ennyit a vallásos dumáról. A barátnőd szimplán idióta, ne is haragudj. De legalábbis keveri a dolgokat.
2013. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!