Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnék kicsit kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék kicsit kevésbé ragaszkodó? 20L

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a párommal. Most hétvégén találkoztunk először (két napra) 3 hónap után.

Nagyon jó volt, de most hogy megint egyedül maradtam, úgy érzem, megbolondulok.

Két napja nem voltam suliban, egyszerűen nincs erőm hozzá. Tegnap egész éjjel bőgtem, csak úgy tudtam elaludni, hogy magammal vittem a pulcsiját, amit nekem adott.

Nem vagyok hajlandó egyedül menni azokra a helyekre, ahol együtt voltunk (pedig a bankba igazán nem ártana),azokat a számokat hallgatni, amiket együtt....

Utolsó nap reggel az én hajkefémmel fésültem a haját (szép hosszú haja van, awwh!), azóta a kefe ott van az asztalon, mással fésülködök, mert a bőgés kerülget.

Már hozzászoktam, hogy távol vagyunk, hiába volt tökéletes a hétvége, ez a találkozás kicsit megbolygatta bennem a dolgokat, nem találom a helyem, fizikailag is rosszul érzem magam. Ma reggel kis híján összeestem.

Nem tudom, mi lenne velem, ha valamilyen oknál fogva szétmennénk...


Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire gyerekes?


20L


2013. nov. 19. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd vissza a kérdésed és gondolkozz el az életeden!
2013. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cork ***** válasza:

Keress valami hobbit, amivel le tudod kötni magad. Kezdj el főzni, vagy rajzolni, festeni, edzeni. Valami amivel kicsit ki tudod rángatni magad otthonról, meg ebből a letargiából.


Már csak azért is lenne fontos, mert ha ilyen ossz kedved van az kihathat minden másra.


Nem tudom miért van távol a barátod, és meddig lesz így, de megpróbálhattok beszélni arról hogy kimész picit hozzá, mintha nyaralnál.

2013. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok, vannak hobbijaim, ezzel nincs gond.

Alapból tökéletesen elvagyok, nem lógok a nyakán, nem hívogatom 5 percenként.

Csak most így találkozás után nem találom a helyem.

Le kéne mennem a bankba, de nincs erőm hozzá :(

2013. nov. 19. 14:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként nem otthon vagyok, koleszban lakom.

A párom külföldi (orosz), ezért vagyunk távkapcsolatban.

2013. nov. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!