Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő azt mondja gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja gyereket akar tőlem, az nem feltétlen jelenti azt hogy szeret is?

Figyelt kérdés
Ha még úgymond akarja is hogy próbálkozzunk.... van olyan hogy nem szereti a férfit,mégis gyereket szeretne tőle?
2013. nov. 19. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szeret. De az sem, hogy nem szeret.
2013. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti, de valószínű.
2013. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de akkor miért akarna tőlem???
2013. nov. 19. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó a génállományod, ideális spermadonor lennél.
2013. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én olyan tökéletes. :)
2013. nov. 19. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom h hány éves a lány, de lehet benne van a korban..amikor már jobban fél attól h késő lesz szülni :)
2013. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Komplikato ***** válasza:

Hát szerintem az esetek túlnyomó részében azért akarnak valakitől gyereket (avagy NEKI szülni), mert szeretik és mert megbíznak benne.

Kisebb részben van olyan, hogy annyira akar gyereket valaki, hogy bármi áron ... de szerintem az nem egy tartós kapcsolatban jellemző.


Más kérdés, hogy egy kismamára oda kell figyelni, mert terhesség alatt és után megváltozott hormonháztartás okán könnyebben kiszerethet a párjából, meg néha a kapcsolatba beleköphet a terhesség utáni depresszió is. Ilyenkor nagyon ott kell állnia a párja mögött a férfinak, biztatni, segíteni és ha kell újra meghódítani.

2013. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor ez nem egy egyszerű ügy.... nagyon akarja úgy tűnik.23 éves lesz..... én is szeretném nagyon!
2013. nov. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!