Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi időt kér, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi időt kér, mert tisztába akar jönni az érzéseivel, akkor feltétlen szakítás lesz a vége? (semmi probléma, konfliktus nem volt köztünk, mindketten nagyon szerettük egymást). Megéri Neki időt adnom?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

hú egyik lányismerősöm pont ezeket mesélte mikor a párkapcsolata szóba került?mi a monogrammod?


szerintem ilyet akkor mondanak mikor több vasat tartanak a tűzben és még nem döntöttek kit tartsanak meg a jelöltek közül.

én nem szeretem ezeket a fiúkat.Nincs tisztában az érzéseivel hogy egyem a zuzáját!Ez akkor lenne megható szöveg ha max kézcsókig jutott volna nálad(és nem akarja elhamarkodni a dolgot érezvén a felelősséget),ám azt tippelem hogy azért többet is elért nálad.

2012. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Theorba ***** válasza:
A túlérett gyümölcs esete. Menthetetlen.
2012. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha szeretünk valakit, nem kérünk tőle időt, hanem megpróbálunk minél több időt vele tölteni, keressük a társaságát örülünk, ha vele vagyunk. Ez a férfi nem szeret téged, hagyd a fenébe!
2012. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre adj neki idöt, sok idöt, meg utilaput. Ha nincs tisztában az érzéseivel, az csak annyit jelent, hogy más kell neki (vagy legalábbis te már nem), de még arra jo vagy, hogy néha üritsen nálad (benned).
2012. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Időt csak akkor szoktak kérni a másiktól ha már egyik unja a másikat, a sok találkozás vagy csak a szitu attól még szerethet ,csak lehet hogy túl sok volt ez most neki egyszerre.Azt szokták mondani a hosszú kapcsolat titka a ritkább találkozás.
2012. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,együtt élünk,és mivel Nekem Ő a legfontosabb,mostanában nagyon túlzásba vittem a ragaszkodást (állandó becézgetés,babusgatás,ha otthon volt,a nyakán lógtam,stb....).ez nem biztos,hogy egy idő után túl imponáló lehet egy pasinak:S azt is mondta,hogy érezni akarja,hogy hiányzom neki....aztán persze ki tudja?....
2012. jún. 14. 22:51
 7/7 anonim válasza:
Na nemááár... Ezt a szar dumát adta be neked? :) Tuti hogy van valkije!
2014. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!