Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek jól esne ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek jól esne ha egy lány áthívna titeket filmezni?

Figyelt kérdés

Még nem jártok, de alakulóban van a dolog.

Másik kérdésem, hogy ti minden nap beszéltek azzal akit kiszemeltetetek vagy elég 3-4 naponta is ?

18/L


2013. nov. 19. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól esne bizony :D. Én minden nap beszélek a kiszemelttel, ha van. 20/F
2013. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz ha áthívna.. Ja és igen naponta de minimum 2-3 naponta...
2013. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En mindig beszelek vele :) Es ha tenyleg kialakuloban van valami es kedvel, akk sztem nem fog haragudni, ha athivod filmezni ;) Nekem kifejezetten tetszene
2013. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon jól esne tehát én mennék is. Amúgy most nincs párom meg még nem is ismerkedek de amikor volt akkor naponta beszéltünk szinte.
2013. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy jól esne!


Az ismerkedés alatti beszélgetések frekventáltságával meg az a probléma, hogy mindenkinek más az igénye. Ha engem nagyon érdekel a másik, akkor szívesen hívnám minden nap is, de lehet, hogy ez meg elijesztené a kiszemeltet. Akkor egyszerű a helyzet, ha a találkozók alatt nagyon tutira megy minden és látszik, hogy akár ott és azonnal is lehetne több, ha nem lenne annyi erkölcsi tartás a két félben.:D

2013. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!