Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondhatni összebarátkoztunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatni összebarátkoztunk a Párom volt szeretőjével privátban, akivel ~1évig csalt! Azt hittem, már túl vagyunk ezen, de tegnap szólt a Csaj, hogy Párom újra próbálkozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy csak azért próbálkozott a Párom,mert megtudta,hogy a Csaj (így nevek nélkül - azért a nagybetű) kiköltözött külföldre.Most várom a választ a "mikor"-ra,mert ha ez a próbálkozás tényleg akkoriban történt,akkor azt hiszem még ezt le tudom nyelni és elkönyvelni,egy hiú egós megmozdulásnak.


Most azt a döntésemet ne firtassátok,hogy hogy tudtam megbocsátani azt az 1 évet,mert ezt a döntést már meghoztam,lezártam belül.Ezt az egyet képes vagyok elnézni,úgy ahogy van.Érdekes,de ebben a Csajjal való beszélgetéseim is sokat segítettek egyébként.Hogy elmesélt mindent, és közösen azt a képet raktuk össze,hogy a Párom mindig is szeretett.Ő akárhogy próbálta megszerezni teljesen,nem sikerült...stb.


Most a kérdés az,hogy mit lépjek!?: Hogy várjam meg a választ (ami lehet,hogy 2-3 hét is lesz) és ha tényleg összekapcsolható a sokkos hírrel,akkor maradjak csendben, vagy talán most jött el az a pillanat,amikor számoljak be a Páromnak arról,hogy milyen viszonyba kerültem a Csajjal??...Csak ugye ha ez utóbbit meglépem,akkor ennek az "ütőkártyámnak" annyi.De legalább meghallgathatnám a másik felet is az egészről.Röviden: balhé VAGY csönd?


Fogalmam sincs,most mi tévő legyek.Igen,ez a helyzet annyira vészes,mint amilyennek látszik.Kérlek segítsetek így ismeretlenül pár meglátással,tanáccsal! Köszönöm!


2013. okt. 26. 14:07
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom. Csalt a pasid egy évig. Összehaverkodtál azzal, akivel csalt. Elnézed, hogy bepróbálkozott nála, ha hiúsági félrekufirc lenne...

Önbecsülés, kérdező, önbecsülés. Legalább magadat becsüld, mert ez a férfi téged soha sem fog (az pedig röhej, hogy a szerető győzköd és te elhiszed, hogy a közös kanotok szeret téged). Nem szeret. Nem is fog.

2013. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Arra nem is gondoltál, hogy az új barátnőd átver a palánkon?
2013. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy a Csaj még nem mondott le a pasidról és így próbálkozik titeket szétválasztani.

De az is lehet, hogy a pasid újra félre akar menni.


Szar helyzet, mert nyilván egyikükben sem bízhatsz. Ha ellentétes dolgot állítanak, majd feldobsz egy érmét.

2013. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

1.: Nem kötözködni akarok,de ezt a "pasid" megszólítást elég lekicsinylőnek érzem,6 éve együtt élünk.Az "összehaverkodás" szöveg is olyan bántóan hangzik kicsit.Én úgy írtam,hogy "mondhatni összebarátkoztunk",ami tulajdonképpen úgy történt,hogy totálisan kikérdeztem a Csajt és hát ezáltal sokat beszélgettünk...érdekes viszony az biztos,azért is van ott az a "mondhatni"."Hiúsági félrekufirc"-ról sincs szó több száz km távolságból.

2.-3.! De gondoltam erre is,nem is alaptalanul.Ez is csak nehezíti a helyzetet.

2013. okt. 26. 14:25
 5/50 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező!


Akár 10 éves is lehettek együtt, akkor is "csak" a pasid, mivel szerencsére még nem vagytok házasok. Véleményem szerint bolondot csinál belőled a srác-ismét. Ha úgy érezted, hogy a Csaj normálisan beszélget veled, nem hinném, hogy ott van a kutya elásva. Ha a helyedben lennék:


1. Pasit kidob szó nélkül, max. egy rövid magyarázattal.

2. Csajjal a kapcsolatot megszüntetni azonnal.

3. Kiheverni a fentieket, és később új, normális alapokon nyugvó kapcsolatot létesíteni, amiben nem vagy lábtörlő.

2013. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
89%
Költözzetek össze hárman. Mind a hárman kedvelitek minden irányba egymást :)
2013. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
79%

Könyörgöm kérdező ne hagyd magad. Ezerszer jobbat érdemelsz. Legyen tartásod, önbecsülésed.

Az előző válaszló még szépen mondta hogy Pasi szerintem inkább féreg. Szóval kérd ki nyugodtam a féreg már megadta neked.

2013. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
82%
Köszönjük a lepontozást, ezért érdemes volt válaszolni. :D Nem, mintha számítana bármit is ez a pontozós marhaság.
2013. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Kedves 1.,5.! Ne legyünk már azért kevesebbek,mert még nem kerítettünk sort esküvőre. Ugyanúgy élünk,mintha házasok lennénk és azért is írtam ebbe a kategóriába,mert ezeket a komoly vívódásokat csakis házasok vagy olyanok tudják megérteni,akik házasságnak fogják fel a kapcsolatukat.

Te még nem voltál ilyen helyzetben legalábbis a válaszodból ezt szűröm le.Ami nagyon jó,örülök neki! Csak még empátiát se sokat látok,ugyanis akkor nem mondanál ilyeneket...Mindenesetre azért köszönöm,hogy próbáltál segíteni,tényleg!

2013. okt. 26. 14:49
 10/50 anonim ***** válasza:
83%

Tudom hogy nem ezt akarod hallani, de őszinte tanácsot kértél.

Ha ez az ember már egyszer átvert hónapokig,szóval minden héten legalább egyszer , szóval több százszor hazudott arról, hol van mit csinál, stb.. akkor szerintem érdemes neked erre fecsérelni az időd? Te 6 évet emlegetsz , meg párom meg stb...ő meg egy évig folyamatosan hazudozott és nem nézett téged semmibe, és utána gondolom ígért fűt fát, és most megint bepróbálkozott. Nem esik le hogy nem kellesz neki? Nem veszed észre, hogy röhög rajtad, hülyének néz? Ha egy évig képes volt erre, akkor mi tartaná vissza? Te, az irántad érzett nem létező szerelme? Vagy mi? Gyerek? Elárulom hogy semmi, nagy hiba volt már ezt is megbocsátani, és ne mond nekem hogy te ezt elfejetetted mert ezt épp eszű nő nem tudja lezárni, esetleg csak úgy csinálsz.

Szóval én a balhét javaslom méghozzá azt hogy páros lábbal röptesd, téged semennyire nem szeret( csak a hülye nők áltatják magukat ezek után) és ezek szerint a szeretőt sem szerette igazán. Lehet létezik valahol egy nő akit igazán tudna szeretni de sajnos az nem te vagy.

2013. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!