Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szétszed minket v. nem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétszed minket v. nem? Mit csináljak h ne legyen ez? Állítsam le? (csajt)

Figyelt kérdés

Van a suliba egy srác, akivel nagyon-nagyon jóba vagyok!

De lett neki 1 bnője.

A csaj addig nyomult rá, míg a srác azt nem mondta, h . jó járjunk.

Járnak is, de a fiú mindig velem van szünetekbe, ha netán a b.nőjével van, akk. mindig néz.

Amúgy a fiú olyan h. a lány nem csak arra kell neki, és télleg nagyon helyes, "tisztelettudó", amolyan fiú akit nem sűrűn lehet találni.

Aki télleg igazán tud szeretni.

Szóval tegnap lefeküdtünk egymással. Istenem! Nagyon jó volt:)

Odafigyelő volt, nem erőltette azokat a dolgokat amiket netán én nem szerettem volna.

És hát dobta a bnőjét, mert megmondta neki h engem szeret..

A csaj azt mondta úgyis szétfog minket szedni, mert nem hagyja h. elvegyem én neki a pasiját.

Am a fiú 12.-es a volt csaja 10.-es

és 9.-es( de jóval többnek nézek ki a koromnál: kb: 17-nek)

és a volt csajánakl az is "fájt" az elején h. én még csak most mentem oda a suliba és máris 12--essel barátkozok..És nme tetszett neki. A csaj pont az a nyomulós fajta..


2009. nov. 19. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megállapítom: te az ikrek horoszkópjában születtél.
2009. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt mért mondod? :):/
2009. nov. 19. 12:20
 3/11 thedani ***** válasza:
Megállapítom: itt mindenki őrült :)
2009. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszok esetleg???????????????????????????????????
2009. nov. 19. 12:29
 5/11 anonim ***** válasza:
A srác rögtön lelőtte magának a poént, hogy szexszel kezdett nálad. Persze, biztos nagyon szeret... dugni :) Megdugott, aztán mehetsz a fenébe. Ügyes vagy, hogy így hagyod magad. Persze, hogy nem erőltetett semmit, a leírásod alapján nem isnagyon lett volna mit erőltetni, hiszen alig vártad, hogy jól meghágjon. Máskor legalább kérj érte pénzt, jól meg lehet ám ebből élni, ha ilyen kis ribi vagy :D
2009. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem egészen vágom, mi a problémád.. ha asrác téged szeret,akkor az a csaj a feje tetejére is állhat, akkor sem fog tudni "szétszedni" titeket! ez nem így működik... ha nem hagyjátok, akkor nem fog menni neki! hagyd rá,felesleges olajat önteni a tűzre, majd lehiggad idővel és úgyis lesz neki más aki elfeledteti vele a barátodat! ne parázz, egymással foglalkozzatok, ne a csajjal...
2009. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de amúgy tényleg ikrek vagy? :P
2009. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló(asszem)

Ha tudnál olvasni..-->

Nem olyan srác akinek csak arra kellek, és már kavartunk régebben is, mikor beszélgettünk+minden.

És már akkor bevallotta h szeretne velem járni, mert értelmes, helyes, szép csaj vagyok..

És aztán elsőnek én azt mondtam h sztem túl korai még 2 hétre rá.

Aztán rászállt a volt csaja....stb és azt már leírtam..



4. válaszoló: Hátha igen, télleg szeret, akkor úgyis "kitart" mellettem és nem a másik csaj.



5. válaszoló: Nem ikrek vagyok, hanem Vízöntő..

2009. nov. 19. 12:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy Te szedted szét őket? Mert, más nézőpontból így tűnik.
2009. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szexeljetek, élvezzétek az életet, ne törődj semmivel
2009. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!