Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny legyek rá? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny legyek rá? Hogy állítsam le a csajt?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja járunk. Az egyik évfolyamtársam apjánál dolgozik, és az évfolyamtársamnak a barátnője teljesen rá van kattanva. Én hetente 2-3-szor látom a barátom, de a csaj minden nap ott lebzsel a munkahelyén, és állandóan írogat az üzenőfalára. A pasim szerint csak szimplán barátok, de a csajszi (akivel mellesleg nem is vagyok jóban) nagyon idegesítő kis pióca. Kérlek írjatok valamit, hogy hogyan állíthatnám le a csajt! Minden értelmes választ köszönök!
2011. júl. 30. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmondok egy titkot. A pasikat az vonzza, ha a csajuk nem féltékenykedik rájuk, hanem megbízik, legyél szexis, kicsit húzd a pasid agyát, ne hagyd, hogy a csajjal foglalkozzon. :) Te vagy a NŐJE, az csak egy pióca, ahogy említetted. ;) A lehető legkisebb jelét se add a féltékenységnek. :D
2011. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen írsz a csajnak, h hagyja békén a barátodat,mert veled jár és nem vele! Barátoddal beszéld meg, h téged idegesít ez a csaj jelenléte, és nem úgy látod,mint ha a "pióca" CSAK barátkozni szeretne vele. Ha a barátod megértő beszél a csaj fejével és lekoptatja...
2011. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 napietus ***** válasza:
első írja jól. ha féltékenykedsz, csak a csaj malmára hajtod a vizet, he meg még írsz is a csajnak, akkor még azt az örömöt is megadod neki, hogy látja, hogy idegesít. ne tedd ezt.
2011. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem se írj a csajnak..ezta barátoddal kell megbeszélned hogy zavar.. kérdezz rá hogy őt zavarná-e ha egy pasi folyton irogatna a faladra? de ha ezsem használna..akkor picit énis féltékennyé tenném h fiúkkal is jobban barátkoznék
2011. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, az 1. tényleg jónak tűnik. A féltékennyé tevés nem rossz ötlet, az tetszik, de szerintem a csajnak nem írok, mert ha pl. kiderül, akkor a pasim azt mondja h nem bízom benne. Vele már megbeszéltem ezt a dolgot, szerinte csak simán a barátja akar lenni...
2011. júl. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!