Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hiszti rossz női tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hiszti rossz női tulajdonság, vagy pedig a kapcsolattal van a baj?

Figyelt kérdés
Konkrét példa miatt írtam ki a kérdést. 2 éve vagyok a barátommal. A kapcsolat elején minden miatt hisztiztem( így is nekem adtak igazat a barátok),viszont majdnem elveszetem, így teljesen megváltoztam....vagyis azt hittem. Sajnos megint sokat hisztizek, akárhogy próbálom befolyásolni. Ma elment előttünk egy szép lány, és a barátom úgy végigkísérte a szemével, hogy azótakivagyok borulva. Az nembaj hogy megnéz egy szép lányt, de ahogy megnézte ráadásul előttem....azóta nem vagyok önmagam, hiába volt kedves velem a barátom.....hogy lehet legyőzni a hisztit?
2013. nov. 20. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis nőve nem élnék együtt, nem folytatnék kapcsolatot! Hisztivel nem oldasz meg semmit, csak magadra haragítod, és előbb utóbb elhagy.
2013. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rossz női tulajdonság.
2013. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez pont nem hiszti! Gusztustalan, ha egy pasi a barátnője kezét fogva nézeget más nőket! Már rég kitettem volna a pasimat, ha ilyet csinálna. Még hogy hiszti..
2013. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha van valami gond, miért nem lehet normálisan megtárgyalni a pároddal? Nekem is csinál néha olyan dolgokat, hogy legszívesebben a falnak mennék, de tudom, hogy a hisztivel nem érek el semmit. Miután lenyugszom, megmondom neki kerek perec normális hangon, hogy ez nem esett jól, kérlek ezt ne csináld. Mivel komoly vagyok, és érzi, hogy ez nem szokásos női hiszti, ő is komolyan veszi a kérésemet, így tesz is érte.

Megmondom őszintén nőként is azt mondom, hogy a hisztis nők elviselhetetlenek, és ha pasi lennék sosem tudnék összejönni hisztis nővel.

2013. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hiszti primitív, undorító megoldás.
2013. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hiszti rossz női tulajdonság.
2013. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hisztis nőként mondom, hogy rossz női tulajdonság. Én mondjuk nem szoktam küzdeni ellene, és a barátomnak is ezt mondom, hogy csak tűrje nyugodtan, akkor hamarabb elmúlik. Tenni ellene nem tudok, és igazán, nem is akarok. Ha valami bánt, de szép szóval valahogy nem érti meg (és általában először azzal kezdem), akkor eléggé felhúzom magam a dolgon, hogy nekiálljak hisztizni, és akkor már valahogy neki is sikerül eljuttatnia az agyáig- hogy a hangerő, a hevesség vagy éppen a passzív-agresszív "nem beszélek veled" juttatja-e el, azt nem tudom.
2013. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó: Én a helyében szakítanék veled.
2013. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: még szerencse, hogy nem te vagy a párom :)
2013. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, te vagy a hibás, mert kifejezed a nemtetszésedet, véletlenül sem ő mert más lányt stíröl bunkó módon a barátnője előtt :-)
2013. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!