Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen hozzáállású emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen hozzáállású emberek, miért nyafognak folyton, hogy nincs párjuk?

Figyelt kérdés

Női: "A pasik mind disznók, parasztok, akik csak kihasználnak, nem becsülnek meg, pedig én NAGYON MEGÉRDEMLEM! Gyűlölöm őket!" Másik percben: "Nekem sosem lesz pasim? Egyedül vagyok, mint a kisujjam, brühühü! Szegény én!" - Persze, hogy nincs neki, hisz azt hangoztatja, hogy gyűlöli őket... Mit vár? Hogy szeressék, akiket ő gyűlöl? Ja, és még ehhez jön, hogy aki próbálkozik nála, azt rögtön bunkón lepattintja. Aztán csodálkozik...

Férfi: "A nők egoisták, akik csak tönkretesznek. Mind azt mondja ronda vagyok. Csak a kigyúrt barmok kellenek nekik. Utálom őket és szégyenteljes faj!" Másik pillanatban: "Nincs egy nő se, aki vágyna a szeretetemre, egyedül döglök meg!" Ő sem várhat semmit, ha gyűlöli a nőket...

Miért siránkoznak az ilyen emberek? Hiszen maguknak csinálják a "balhét", nem?

Kíváncsi vagyok mások mit gondolnak. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2013. nov. 14. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert ostobák. Pont.
2013. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Oké, ők maguknak keresték a bajt, de nekem miért nincs párom? :,(
2013. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 JohnTitor ***** válasza:
47%
Legyen pénzed. Ennyi a titok.
2013. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van mert hülyék az emberek. A mai társadalom nagyon el van butulva.
2013. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
De ez téged miért zavar? Vedd be a leszarom tablettát és gyere huncutkodni :)
2013. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkeseredettek. Remélem én nem fogom soha átélni azt, amit ők.
2013. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hahah állandóan huncutkodom. :D

Igazából nem zavarna, ha nem nekem rinyálna 20 barátnőm + 10 haverom.

2013. nov. 14. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
kis huncut:D hát huncutul szard le őket:D és kend el rajtuk papuccsal
2013. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akik valóban utálják a másik nemet és ezt ki is mondják,azoknál jogos lehet az amit leírtál.Azonban ez legtöbbször ahogyan te is írtad,csak pillanatnyi "gyűlölet" ami a sok negatív tapasztalata miatt alakul ki,amit mellesleg meg is értek a mai világot nézve.Képzeld el,én is már nagyon sok éve keresem azt,akivel együtt lehetnék.Még nem találtam meg,pedig én is szeretném,én is ugyanúgy érző ember vagyok,aki szeretné hogy szeressék.Csak mikor mindenhol azt látod,hogy az emberek boldogok körülötted és kb. csak neked nem jön össze semmi az ég egy adta földön,akkor az nagyon szarul tud esni.Nekem például nem jött még össze semmilyen normális kapcsolat,pedig 22 vagyok és olyan 15 éves lehettem nagyjából mikor elkezdtem úgy érdeklődni a lányok iránt anno.Azóta tehát 7 éve keresem a "másik felem",és még csak megközelítőleg sem találtam senkit.Mesélhetném még a dolgokat,de hidd el ez nem ilyen egyszerűen elintézhető dolog,ne ítélkezz te se ilyen könnyen felettük,mert fogalmad sincsen miken mentek keresztül,és milyen út vezetett idáig nekik ahhoz,hogy ide jussanak.
2013. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez igazából nem nyafogás, csak vannak időszakok, amikor az emberek jobban sajnálják magukat amiért nincs normális párkapcsolatuk.


Nekem 5 évig tartott megtalálni az igazit, mivel elég későn, 19 évesen kezdtem. És 24 voltam amikor összejöttünk a férjemmel.


És igen, voltak időszakok amikor szomorkodtam, volt amikor mérges voltam, és volt amikor nyalogattam a sebeimet. Bár kifejezetten nem nyávogtam, csak igyekeztem talpra állni, és tovább keresni...


27/N

2013. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!