Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a viselkedés normális e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés normális e vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki hát fogalmazzunk, úgy hogy elég hamar felidegesíti magát. Együtt élünk már 1 éve. Tehát leírok konkrét példákat és szeretném megtudni, hogy a példákban, helyzetekben kinek van igaza.

Ha haza érek, egyszer, sose volt kész kaja (ő nem dolgozik semmit csak otthon ül) a lakás kuplejáros, bennt cigarettázik(van ablak de lusta kinyitni).

Csodálkozik, ha megkérdezem, miért van kuplejár és elkezd velem üvöltözni, hogy ez nem az ő háza és ha nem tetszik, hogy kupi van hívjak valakit, vagy csináljam meg én.

Hisztizett, hogy sose megyünk sehova (ami igaz is volt), de amiután elkezdtünk ide oda járni sem változott igazából semmi.

Ha ő megkér valamire én megteszem neki azonnal, vagy amint tudom megveszem neki.

Volt olyan is, hogy sétlgatunk az utcán erre lekever csak úgy egy pofont(persze úgy, hogy mindenki látta az utcán), mert hogy állítólag más nőket bámulok.

Kést fogott már rám, sokat üvöltüzik velem, egyfolytába összetör valamit, ha nem az van amit őt akar.

Szinte hetentete el mondja, hogy mekkora idióta vagyok stb...

Szerintetek??


Én F/23 Ő L/19



2013. nov. 4. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el kérlek, hogy miért nem dobtad még ki.
2013. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem is idióta vagy.
2013. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki!Ilyennel akkor se lennék együtt,ha parancsszóra tenné szét a lábát.
2013. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
elmehetnél lelkésznek is.
2013. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Tényleg együtt vagy egy ilyen "nővel"? Ugye tudod, hogy te táplálod az őrültségét azzal, hogy ezeket hagyod neki, csak mert egyébként nem normális a barátnőd. Nem tudom, hogy milyen környezetből érkezett hozzád, de ilyen viselkedést nem engedhetne meg magának, és oltári nagy papucs vagy, ha ezt eltűröd. És egyébként nem tisztel téged, ha ez számít neked valamit.
2013. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért jársz egy cigánnyal?
2013. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Se nem cigány se nem magyar! Nem európai a lány! De ahonnan szárzamik szerintem, ott sem így viselkednek az emberek.
2013. nov. 4. 18:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Általam volt képes elhagyni az országot.
2013. nov. 4. 18:01
 9/17 anonim ***** válasza:
Arra még mindig nem adtál választ, hogy miért nem dobtad.
2013. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom meg magyarázni, hogy miért szeretem még mindíg...
2013. nov. 4. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!